2733
2734
عنوان

خاهش میکنم بیاین

73 بازدید | 10 پست

من شهریور قراره کسیو ببینم که خیلی برام مهمه چجوری تاشهریور۲۰کیلو کم‌کنم توروخدا جواب بدین ضرر هاشم میدونم فقط واقعا نیازه۲۰ کیدو رو کم کنم خواهشا پیشنهاداتونو بدین

مشما بپوش و بدو

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط ورزش بکوب رژیم هر صب اب کرفس . و در طول روز ویزایی ک باعث کاهش وزن میشه لب ب یه شکلاتم نباید بزنی ماکارانی برنج ممنوعه هفته ای دوبار . نوشانبه و و قند و این چیزا همش ممنوعه 

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
فقط ورزش بکوب رژیم هر صب اب کرفس . و در طول روز ویزایی ک باعث کاهش وزن میشه لب ب یه شکلاتم نباید بزن ...

ببین من‌روزی ۸۰۰کالری میخورم‌بانیم ساعت ورزش نیم ساعت پیاده روی ۲۰دقیقع رقص بچهوهم شیر میدم‌بنظرت بیست تارو میتونم کم کنم

2738
ببین من‌روزی ۸۰۰کالری میخورم‌بانیم ساعت ورزش نیم ساعت پیاده روی ۲۰دقیقع رقص بچهوهم شیر میدم‌بنظرت بی ...

بچه شیر میدی؟خوب بچه شیر میدی اصلا رژیم نگیر با شیر دادن لاغر‌ میشی ک 

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
چجوری مشما بپوشم لاغرمیکنه واقعا روزی چقد؟؟

از بیرون مشما متری بگیر کاور بدوز اندازه خودت بعد بپوش و بدو و ورزش کن.

از فروشگاه پلی هم بزنامه های بدنسازی دانلود کن توی سی روز باهاش ورزش کن.انشالله که لاغر میکنی.سعی کن نمک و شکر و چربی هم کم کنی از غذات.شباهم برنج نخور.

با دکتر مشورت کنی بهتره.مراقب باش به خودت ضرر نزنی

زندگی چون قفسی است ، قفسی تنگ ، پر از تنهایی💔💔💔 بنظر مسخره میاد😔ولی برای خوش اخلاق شدن شوهرم با من برام دعا کنید.حتی یه صلوات ❤️خیلی شاد و پرانرژی بودم ولی تنهایی و غربت ، رفتارای شوهرم ، تبدیلم کرده به یه آدم افسرده و پرخاشگر...حتی حوصله خودمم ندارم💔خیلی تنهام.خیلی...دلم برای خونه بابا،برای دستپخت مامان...برای شوخی و خنده ی خواهر وبرادرام تنگ شده...💔ممنون از همه عزیزانی که برام دعا میکنید.زندگیتون سرشار از عشق و برکت عزیزانم🌹انرژی های مثبتتون و تو زندگیم حس میکنم❤️