2733
2739

خانمای باایمان❤دل پاک❤اهل نماز❤دورازغیبت❤دورازدروغ ونیرنگ❤دورازدل شکوندن❤و.. باتمام وجووود ازتههه قلبای پاکتون💙میخوام برام دعاکنید مشکلام حل شه وحاجتم رواشه🙏به حق چهارده معصوم😔قول میدم مشکلام حل شه حاجت رواشم جبران کنم برای خدا💚چون خودم هرچقددعاکردن جواب نداد هیچ بدترم کرد💔ازتون میخوام شمابرام دعاکنیدواقعاخستم ودل شکسته💔ی دنیاممنون

یـا رب دعـای خـسـتـه دلـان مـسـتـجـاب کـن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم جائز الخطا درست نيست چون هيچ جوازي براي خطا كردن به ما ندادن ممكن الخطا 

عین کراشم گفتی 

دوباره یاد اون عتیقه افتادم😭😭😭

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

همچین آدمی تو نی نی سایت پیدا نمیکنی گلم ک این شرایطو داشته باشع چون همه نفری یکی یدونه تاپیک جاری و خاهرشوهر و مادرشور دارن ک هزارتا حرف ناجور در موردشون زدن😁😁😁😁

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
اینی ک تو گفتی معصومه فدات شم انسان جایز الخطاست

اخه دیگ کم اوردم ب خداگفتم گوش نداد ب امام نعصوم گفتم گوش نداد قران گفتم گوش نداد قسم دادم گوش ندادخستم واقعاخیلی خسته😞اخه اینجورادماهستن درسته خیلی کمه تعدادشون ولی هست ماکه جزاونانیسیم لیاقت نداریم💔سره همین خداهمش ضدماعملمیکنه😭

یـا رب دعـای خـسـتـه دلـان مـسـتـجـاب کـن❤
كراش؟! حالا چرا عتيقه شده كراش؟

نمیدونم والا 

عین این حامد سریال پدر میمونه هیچ کاری نمیکنه ها .همشم رسمی .همش خشک ولی دل میبره لامصب 

برای این میگم عتیقه

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
همچین آدمی تو نی نی سایت پیدا نمیکنی گلم ک این شرایطو داشته باشع چون همه نفری یکی یدونه تاپیک جاری و ...

خدا ضد هیچ بنده ایش عمل نمیکنه 

یا ب صلاحت نیست یا الان ب صلاحت نیست و بعدا میده 

یا گزینه بهتری رو بهت میده

نگران نباش

بسپار ب خودش

2706