2726
عنوان

جوش بیایید یلحظه😢😔

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 25 پست

تا ۲روزیخ بذار تو پارچه نخی تمیز و روی جوشات ماساژ بده روزی ۲بار عااالیه زود جوشات میخوابن و میرن فقط اصلا صورتتو نخارون چون جوشا دارن میخوابن یکم نخاروندنش سخته اما شدنیه   ضمنا بعد از اصلاح باهروسیله ای این کارو کن اصلا جوش نمیزنی

بزغاله ها وقتی ناراحتن صداشون بزغالود میشه  تو اگه بیل گیتس بودی باغچه خودتو بیل میگیتسیدی😏🖖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم من ک میزنم خوب میشه ی بار امتحان کن ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بزار خوب میشه من همیشه چون میدونم جوش ...

ممنونم عزیزمممم ایشالا ک خوب بشه

در تاریخ🎀 99/9/9🎀 من به بزگترین و مهمترین آرزوم رسیدم😍خدایا شکرت❤🙏
2728
ممنونم عزیزمممم ایشالا ک خوب بشه

ان شاءالله  امتحان کن ضرر نداره برا پوستم عالیه بزن اگ خوب بود استفاده کن برا من جواب داده شما هم ان شاءالله خوب میشه نگران نباش عزیزم

چقدر روی صورتم بمونه؟ مخلوط جوش شیرین و آبلیمو سفت باشه یا ن؟

۲۰دقیقه عزیزم. نه زیاد سفت نباشه .دو سه شب بزن   جوشات خشک میشه بعد شروع کن ماسک سدر و ماست جای جوشات میره سفید میشه. 

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
الان 5روزی میشه ک اصلاح کردم اثر داره ینی ماست خوب میکنه؟

بعد اصلاح همیشه سریع ژل کلیندامایسین  و موپیروسین بزن،دیگه جوش نمیزنی...من سالهاست استفاده میکنم

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است