2733
2734
عنوان

رفتن زنی که زندگیمو خراب کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم ميخواي جواب بگيري؟! نيت ١٤٠٠٠ صلوات براي خشنودي ١٤ نور مقدس كن و ١٠٠٠ تا رو پيش پيش بگو و بگو ...

خدا به حرمت ۱۴ معصومش بهت خیر و سلامتی بده چشم حتما میخونم دوست مهربونم

2728

عزیزم هر چقدر میتونی به والدینت احسان کن

رابطه خودت رو با خداوند هم خیلی قوی کن 

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی از مشکلاته رو گوش کن 

آدرس کانالشون تو امضام هست.

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
اون زنه باهاش مشروب میخوره قلیون میکشه چیزایی که من حتی نمیتونم باهاش کنار بیام بهم میگفت تو خیلی زش ...

بره گورش و گم کنه که به خاطر ی زن خراب اینجوری به شما نگه به نظرم زندگی با  این مرد ارزش نداره 

خدا به حرمت ۱۴ معصومش بهت خیر و سلامتی بده چشم حتما میخونم دوست مهربونم

قربونت عزيزم

ان شاءالله حاجت روا بشي

فقط همين الان نيت كن و شروع كن به گفتن

تسبيح بگير اشتباه نكني تعدادش رو 

ديگه فقط همين

نه غصه نه استرس نه دعوا

حاجت گرفتي ادامه ش رو بگو

ولي بايد حتما همه رو بگي

یا صاحب الزمان ادرکنی
2738
همه بهم گفتن خودمم دیدم میرفتم سرکار شبها که نبودم میاوردش تو خونه ام الان خونه بابامم حتی یه زنگ رو ...

ده ماهه😐چرا پیگیر نمیشی 

شما داری اینطور برا زنه میدون خالی  میکنی

بببن چی داره ببین مشکل از کدومتون بود 

متنفرم ازونایی ک وقتی میفمن طرف شوهرش خیانت کرده میگن شاید مشکل از خانوم بوده ولی وقتی میفهمن ی خانوم ب همسرش خیانت کرده میگن هرزس!!!حالم ازین ادما بهم میخوره تف:/

وچه تازیانه ها که نخوردیم از زبانهای خود عزیز کرده!!!!
الهی دورت بگردم خیلی سختی کشیدی .شوهرت دلش برای اون طفل معصوم نسوخت

خدا نکنه عزیزم حتی اسم بچه ام رو هم نمیاره به صاحب اسم بچه ام قسم یه هزار تومن هم برای این طفل معصوم نفرستاده اصلا معلوم نیس کجا هست

2706