2733
2734
عنوان

چرا انقدر سخت دعاهام مستجاب میشه😭

156 بازدید | 18 پست

این همه ختم این همه دعا توی هر چیزی یا نمیشه یا دهنم صاف میشه تا خدا بده.خوشبحال اونایی که خدا دعاشونو زود مستجاب میکنه .دلم خیلی گرفته.خدام مارو دوست نداره انگار....

دقیقا...منم باهات هم عقیده م..

خدا منو فراموش کرده..انگار یادش نیست ی بنده ی ضعیف داره که به کمک اون احتیاج داره😔😔😔

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسمم نیلوفر .انگار زندگیم طلسم شده همش بدبیاریو بدبختی.تورو خدا از ته دلت برام دعا کن

چشم گلم

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
میشه اسم منم بگی

جانم بگو

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
اسمتو بهم بگو گلم برمـ نماز شب بخونم اسمتو بیارم

واسه منم دعا کن...بلکه خدا یادش بیوفته چقدر به کمکمش احتیاج دارم

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
2738
اسمتو بهم بگو گلم برمـ نماز شب بخونم اسمتو بیارم

اسم منم بیار،اسم زینب،خیلی محتاج دعام

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

دعاهای منم خیلی بی اثره،نمیدونم شاید خدا دوس نداره صدامو بشنوه،بعضی وقتا گله میکنم بهش میگم اخه من جز درگاه تو کجارو دارم برم ولی باز منم و ان دعاهایی ک یکی اثر ندارد😔

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

خدا از صحبت کردن بنده خوبش لذت میبره . به حالت خوبش فکز کن که انقدر در درگاه خدا عزیزی که خدا دوست داره صدات بیشتر از بقیه بشنوه لذا خواسته تو دیر میده . یا چون اونقدر دوستت داره و میدونه خیرت در این نیست مثلا حاجتتو نمیده . خدا اونقدر مهربون هست که کم برا بندهاش نمیداره مطمین باش اگر دیر به حاجتت میرسی یا اصلا نمیرسی خیری نیکو تر در اینده منتطرته . دیدم که میگم. التماس دعا 🌷🌷

من دعاهایی واسه موردی خوندم که هیچکس حوصله ش نمیشه...شب نیمه شعبان شد و همه دعاها رو خوندم که صبحش اون اتفاق بیفته ولی دقیقا عکس اون اتفاق به شکل فجیعی افتاد که دوماه اشک میریختم شبانه روز ،حتی در استخر که به زور مامان رفتم...

همیشه میگفتم امام زمان تو امام الان مایی باید هوای مارو داشته باشی..چرا تولد تو من این اتفاق بدبرام بیفته

امروز هشت سال از اون تاریخ میگذره و به خداقسم شش ساله هروقت یادم میاد سجده شکر میکنم در این حد اشتباه میکردم...خدا و امام زمان خیلی دوستم داشتند

2706