2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برا سومی دیدم ..گفتن اقاهه اسپرماش تموم شده بعد ازمایش یعنی صفر صفر

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
من یک سالو نیم

برا منم واس دومی بعد هشت ماه گرفت ..نگران نباش گاهی طول میکشه .

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
پس چطور اولی به دنیا اومده تو دومی دچار مشکل اسپرم شدن

حوب ختما تموم شده .خشکیده  البته یه چیزایی خوندم یه عواملی موجب عقیم شدن میشن مثل کار سخت ..یا همچین چیزایی تو نت هست ...اما این اقوام ما ژنتیکی اینطور بودن احتمالا چون خودش یک فرزند بود در زمانی ک مردم ده تا ده تا میاوردن الانم سخت بچه دار شد دوبار برا سومی هرچه تلاش کرد نشد

شوهرمن مشکل اسپرم هم نداره اما۱۰ساله جلوگیری دارم میگم شایدتنبلی تخمدان گرفتم..شماهم بروآزمایش هم وا ...

منم ده ساله آزمایش خودم سالمه تنبلی دارم و یک لوله بسته تنبلی کسایی دارن که پریود سالی یکی دوبار دارن یا نامنظم به اینا میگن تنبلی تخمدان

2706