2737
2734
عنوان

تغییر رفتار نامزدم

242 بازدید | 8 پست

بچه ها لطفا کمکم کنید  

من و دوست پسرم بعد از پنج سال مخالفت های خونواده ها با هم نامزد کردیم. و اون شخص خیلی تلاش کرد واسم. الان خونواده ها راضی هستن و شرایط وفق مراده اما رفتار نامزدم عوض شده خیلی

سر مهریه دوبار روز نامزدیم اشکمو درآورد 

و کلا سر چیزای جزئی قهر میکنه لج میکنه یه روز تمام و بعد فرداش میاد باز معذرت خواهی میکنه و تو جمع بام خوبه 

اما باز فرداش کار خودشا میکنه و قهر میکنه کسی ک اینهمه سال روش قسم میخوردم الان خیلی عوض شده و منم دارم دلسرد میشم. خونواده ش الان دوسم دارن و منطقی ن خیلی. به نظرتون بهشون بگم؟ چکار کنم سی روز دیگه عقدمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم شوهر منم شب نامزدی واسه مهریم خیلی اذیت کرد و اون چیزایی ک نماده تو مهریه رو نذاشت من بزارم مثل تعدا د گل ب سال تولد و خیلی چیزا رو میخاست حذف کنه .بعد ۴ سال دوستی .باورم نمیشد از بس پرش کرده بودن تو خونشون .کاری کرد ک شوهر خالم گفت این خیلی اونوریه بکشش سمت خودت .ولی الان خیلی خوبه و پشیمونه بخاطر کارش .اصلا مهم نباشه واست این چیزا عادیه بعدا خوب میشه

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت