2410
2553

فقط خواهشاکه نگید ب صلاح نیست چون توموقعیتی هستم که بابراورده شدن حاجتام نجات پبدامیکنم اصلا هرچی من وخانوادم دعامیکنیم درحق خودمون اصلامیتجاب نمیشه اصلاحس میکنم خداصدامونونمیشنوه بااینکه آدمای بی آزاری هستیم اما چ آدمای شارلاتانی رومیبینم که اصلاتوفازنمازودعانیستن و ظالمن ولی مث آدم زندگی میکنن اینم بگم من خودم درحق دیگران که دعامیکنم مستجاب میشه امادرحق خودم اصلانشده دیگه ازنمازودعا زده شدم.

قسمت توهمین بوده که برسرت گذشته              نکن گلایه ازفلک این کارسرنوشته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دعا و این چیزا خرافه هست ..هر چی تو سرنوشتت باشه همونه ..اگه دیدی بهش نرسیدی یعنی مال تو نیس 

سرنوشت که خرافه تره

همین الان من تو این لحظه میتونم با یک کار سرنوشتم رو به کلی تغییر بدم.

×××چگونگی برخورد در نی نی سایت به سبک فردی  که از نظر روحی روانی وعقلی در سلامت کامل به سر میبرد                                                               ۱_ابتدا با لبخند وآرامش وارد سایت میشود نه با هدف تخلیه عقده ها وکمبود های درونی                         ۲_به عنوان تاپیک توجه کامل کرده وچنانچه به آن علاقه مند بود وارد میشود                                     ۳_درصورتی که با موضوع مطرح شده توسط استارتر مخالف بود، بدون توهین، مخالفت خود را با آرامش مطرح میکند وبا فحش های زیبا، انتقام برخورد اطرافیان بی فرهنگ خود را از استارتر نمیگیرد.             ۴_درصورت نیاز به راهنمایی در حد توان راهنمایی میکند                                                                    ۵_عقاید خود را به زور وتوهین وارد حلق دیگران نمیکند                                                                   ۶_در تاپیک جدی که با هدف دریافت راهنمایی ویا تبادل نظر ایجاد شده مزه پرانی ولوده گری نمیکند.        ×××لطفا چنانچه هریک از این موارد را رعایت نمیکنیدبه هیچ عنوان وارد تبادل نظر با بنده نشوید،متشکرم😊
در حق من دعا کن توروخدا پس که زندگیم به طلاق نرسه😔.منم امشب نماز شب میخونم برات

ان شاالله که زندگیت ب خوبی وخوشی سروسامان بگیره٬برای گشایش بختم دعاکن خواهردلم بدجورشکسته.

2714
سرنوشت که خرافه تره همین الان من تو این لحظه میتونم با یک کار سرنوشتم رو به کلی تغییر بدم.

ای بابا همه چیزکه شدخرافه پس چ غلطی بکنم من ؟

اهل امیدواری نیستم ولی سعی کن دووم بیاری

دووم آوردم که افسردگی گرفتم ٬دیگه حتی حوصله زندگیم ندارم.

سرنوشت که خرافه تره همین الان من تو این لحظه میتونم با یک کار سرنوشتم رو به کلی تغییر بدم.

عزیزم اون کاری هم که میگی سرنوشتم رو تغیر میده بازم تو سرنوشتت نوشته شده ..

آدما ساعت مرگ و زندگی و ازدواج و بچع دار شدنشون دقیق نوشته شده ..حتی اون کاری هم که تلاش میکنی برای موفقیتت بازم توشه ولی فکر میکنی همش نتیجه تلاشش خودته در صورتی ک اینجور نیس .

عروس همسایمون یه ماه بعد ازدواجش باردارشد ..

بچه ب دنیا اومد ولی شوهره یواش یواش ب دام اعتیاد افتاد..دختره خیلی بدبختی کشید و جدا شد .پسرش موند پیش شوهرش (پسرش۷ سالش بود)

و الان اون خانم که هفت پشت غریبه هم بود .عروس عموی منه و زندگی خیلی مرفه هی داره ..از اون اوج نداری بدبختی الان برو ببینش چقدر عوض شده ..

کی فکرشو میکرد این خانم که ازدواج کنه با پسر همسایع و بچه به دنیا بیاره و جدا بشه و بشه عروس نزدیکترن فامیل من ..

سرنوشته آدماس ..نه ب تلاش ..

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
حتما عزیرم من چله نماز شب گرفتم برای زندگیم یادت میکنم اگر لایق باشم

فدای مهربونی ولطفت حتمالایقی گلم٬منم برات دعامیکنم که خوشبخت بشی.

عزیزم اون کاری هم که میگی سرنوشتم رو تغیر میده بازم تو سرنوشتت نوشته شده .. آدما ساعت مرگ و زندگی و ...

پس اینکه میگن دعا سرنوشت ادماروتغییرمیده چی پس؟

2706