2733
2734

بچه ها توروخدا از تجربیاتتون بگید و همفکری

اصلا سرزنش نکنید خیلی داغونم

من به اشتباه بزرگ کردم

با یه آدم اشتباه ازدواج کردم

شوهرک دقیقا نقطه مقابل منه و هیچ جوره نمیتونم از زندگیم رضایا داشته باشم نه روابط زناشویی نه زندگی هیچی فقط مهربونه تنها نقطه مثبت زندگیش

خونوادع به شدت مذهبی و بد داره که دین و دنیای منو یکی کردن من مذهبی و چادری نیستم ۱۰ سال دارم با همه سازشون میرقصم دیگه بریدم میفهمین بریدم

میخوام جدا شم اما یه دختر۴ سالع دارم ک از خودم بیشتر دوسش دارم

شوهرم نمیزارع با خودم ببرمش قبول نمیکنه

خودمم دستم خالیه تو این وضعیت نمیتونم خوشبختش کنم محبورم بمونم و بسوزم

شمع دیدین قطره قطره آب میشه اون منم

خییییلی حالم بدع هیچ کس و ندارم باهاش درد دل کنم خواهرم باش😭😭😭

حرفام و بخون وآرومم کن خیلی داغونم

باورتون میشع گاهی فکر خودکشی ب سرم میزنه میگم بمیرم راحت شم

شوهرتو دوست نداری؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون بچه تا همیشه به تو نیاز داره حتی اگه همیشه پیشش نباشیو گهگاهی بهش سر بزنی بازم بهت نیاز داره . روز تولدش ،  روزی که پریود میشه ،  روزه ازدواجش . روزه مادرشدنش . پس به خودکشی فکر نکن . نزار همیشه حسرتتو بخوره . قوی باش . بزار تو رو یه مادره قوی بدونه کنار خودش و همیشه داشته باشدِت حتی اگه مجبور به جدایی با پدرش شدی

عزیز دلم چرا فک میکنی فقط تو مشکل داری اینقدر به خودت سخت نگیر بخدا زندگی های بدتر از توهم هست میدونم سخته ولی خودت داری سخت ترش میکنی تو یه مادری گلم یه فرشته کوچولو داری به عشق اون زندگی کن

چنان روزی رسان روزی رساند که صد عاقل ازآن حیران بماند
2738
فقط بخاطر مسائل مذهبی؟ من اوایل ازدواج بخاطر شوهرم چادر هم پوشیدم 

خیلی سخته خیلی

من نمیتونم تحمل کنم

مذهبی بودنشون تفاوتاشون این ک من نیستم و رفتاراشون با من چون میدونن من مذهبی نیستم آزارهایی ک از سمتشون میبینم

این ک مجبورم کردن ی چادر موقعی ک میرم خونشون بندازم رو سرم و ...... حس بدی بهم دست میده نمیتونم تحمل کنم

2706