2737
2739
عنوان

خانمایی ک دکور

145 بازدید | 37 پست

خدنشون رو خودشون عوض کردن؟مثل دیوارپوش.... خونشون رو زیباکردن از چه راهکارهایی شروع کردن خونه من ساخت۹۰هست و کابینتا فلزی امکان عوض کردنشون رو ندارم فقط میخام ی چیزی سفیدرنگ بزنم روشون چی بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کجاهاکاغذدیواری کنم کجاهارنگ ؟ خونم ی ورودی راهروداری۴متروی خوابه هست

ببین کلا باید کاغذ کنی مسخرس ی جا رنگ ی جا کاغذ ولی دوطرح استفاده کن یکی راه راه واسه راهرو ها رنگ روشن و یک طرح هم ک گلدار روشن الان طرحهای جالی وقشنگ اومده 

اخه فلزیه؟مگه میشه؟؟؟

اره اگر داخلش بدون زنگال و خرابی هستش بگو فقط درای کابینتو بکنه و مثلا های گلاس کنه عالی میشه من خونه قبلیم اینجوری بود داخلش فلزی سفید بود دراشم های گلاس تازه بهترم هس توش سوسک و اب نمیزنه بادکنه.

ببین کلا باید کاغذ کنی مسخرس ی جا رنگ ی جا کاغذ ولی دوطرح استفاده کن یکی راه راه واسه راهرو ها رنگ ر ...

ممنون مرسی پدیراییم گوچیکه بنظرت میز تی وی بردارم ماش شلف بدارم؟؟وپشتش پوستربشه؟؟یاهمون ساده خوبه؟

ممنون مرسی پدیراییم گوچیکه بنظرت میز تی وی بردارم ماش شلف بدارم؟؟وپشتش پوستربشه؟؟یاهمون ساده خوبه؟

سلیقه ایه ولی خب شخصا پوستر دوسندارم جالب نیس میخای متفاوت بشه اگر هزینه برات مهم نیس بگو طراح برات یراق کار کنه و مدلای جدید اگرم ک نمیخای زیاد بشه هزینه همون کاغذ دیواری جالب تر از پوستره تی وی ب دیوارم جالبه رو میزم جالبه فقط بستگی ب سبک خونه داره مثلا خونت کلاسیکه یا مدرن؟

2706