2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیایید یه لحظه

410 بازدید | 87 پست

من ۷سال کنار خونه مادرشوهرم زندگی میکنم 

سر سختی هایی که تو این ۷سال کشیدم امشب خونه مادر و پدرم جلوی شوهرم غرغر کردم که من سختی می کشم که بخاطر اینکه پدرشوهر و مادرشوهرم پیرن اونجا نشستم ولی اونها ذره ای به چشم ندارن و.... گفتم دوست ندارم اونجا باشم میخوام یه خونه از خودم داشته باشم

من از خونه مامانم که اومدیم بیرون به شوهرم گفتم دلم پر بود اگه این حرفها رو نمیزدم منفجر میشدم

شوهرم اومد خونه تا میتونستم داد و بیداد کرد یعنی نعره میزد میگفت خونه رو میفروشم و ... اینقدر داد زد مادرشوهرم معلوم بود میفهمه 

حالا چیکارکنم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو افرین بفروش😀 تو پیش خانوادت درد دل کردی...اینم اومدی پیش خانوادش نعره زده حالا که نصف راهو رفت ...

دلم نمی خواد اینجوری با ناراحتی برم پدرش خیلی پیره نمیتونه ازش دل بکنه ولی منم خسته شدم

اینقدر نعره زد هم بدنم میلرزه😔

2731

توقع داشتی این حرفا رو جلوی همسرت بگی و اونم بهش برنخورده باشه!!؟

هر چقدر هم حق داشته باشی نباید جلوی خودش درد دل میکردی

اما حالا که گفتی شاید بشه ازش برای تغییر استفاده کرد.

بستگی به شغل و روحیه شوهرت داره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
توقع داشتی این حرفا رو جلوی همسرت بگی و اونم بهش برنخورده باشه!!؟ هر چقدر هم حق داشته باشی نباید جل ...

میدونم ولی دلم خیلی پر بود

تو ماشین هیچی نگفت از عمد اومد خونه که بیشتر منو اذیت کنه چون میدونه دوست ندارم صدای دعوامون رو مادرش بفهمه

2738
دلم نمی خواد اینجوری با ناراحتی برم پدرش خیلی پیره نمیتونه ازش دل بکنه ولی منم خسته شدم اینقدر نعره ...

تکلیفت با خودت مشخص کن..دوست داری بری ولی پدرش پیره دلت نمیاد تنها بمونه!!!!!  بمون تا پدرش فوت شه بعد برو...اونموقع هم مادرشوهرت تنهاست رفتن بدتره

میدونم ولی دلم خیلی پر بود تو ماشین هیچی نگفت از عمد اومد خونه که بیشتر منو اذیت کنه چون میدونه دوس ...

حالا که به اینجا رسیده حرفتو پس نگیر و بگو آره باید خونه رو عوض کنیم 

یه جور برخورد نکن ک بفهمه از دادو بیدادش میترسی یا برات مهمه که کسی نفهمه 

ریلکس باش 

بزار انقد داد بزنه تا بترکه 

تکلیفت با خودت مشخص کن..دوست داری بری ولی پدرش پیره دلت نمیاد تنها بمونه!!!!!  بمون تا پدرش فوت ...

من دوست دارم برم همیشه خدا مادرشوهرم با همسایه ها در خونمون نشستن خسته شدم 

ولی شوهرم بخاطر پدرش نمیاد 

عزیزم جلو پدر و مادرت باهاش دعوا کردی و متقابلا جلو مادرش باهات دعوا کرد . هر دو اشتباه کردین به نطرم . پیشنهاد میدادی بعد ۷ سال بیا خونمون عوض کنیم یه تنوعی باشه مثلا بریم یه جا بزرگتر که بچه داری شیم و این حرفها

حالا که به اینجا رسیده حرفتو پس نگیر و بگو آره باید خونه رو عوض کنیم  یه جور برخورد نکن ک بفهم ...

نه هرجور بود آرومش کردم 

هیچکس حق رو به من نمیده

بخدا تو ماشین گفتم بهش من دلم پر بود این حرفها رو زدم ولی اومد خونه اینقدر نعره زد همه استخوان های بدنم میلرزید😔

2706