2726
عنوان

چالش هر کی به زبان محلی خودش یه جمله بگه نفر بعد ترجمه کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 9339 بازدید | 719 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصفهانیم ترجمه کنین: از تسمه شس

از تسمشه🤣

بگما نیاید بگید عضویتت مبارک ک شب میام سراغتون هاهاهاهااااا میشه الکی لایکم نکنی🤦‍♀️😅اخه خر ذوق میشم فکر میکنم جوابمو دادین  بعد میبینم ی لایک خوشک و خالیع دلم میگیرع😅🤣🤣عاشق تاپیکای ترسناک و فان و خاله زنکیم لطفا اگ رفتین منم تگ کنین❤️🤗باتچکر ماچ ماچ😘
2728

ترجمه لطفا 😌😎😌

I need to travel

😂🙌

و من با  بازگشتی پرشکوه دوباره اومدم خدمتتون😎همون طور که اسمم رو مشاهده میکنید بنده معروف به هره مار دارم تو دلبری😌 اما میگذرم از عشق من همش سر سری😜 آآآآآ بیا وسط مهره مار دارم💃💃اگه تو از پیشم بری شمعدونی ها دق میکنن😕 😎چطو شما پسرا فک میکنید ارزو ما دخترا ازدواج😒 نه بوخدا ما ارزومون اینه که پاستیل 😥و نوتلا💜 و شکلات😋 و فست فود😄 بخوریم بخوریم و چاق نشیم😐   (  عاقا به جان خودم من کاربر جدید نیستم خواهر شوهرا فداتون نیاز به تبریک نی😂🙌)  انقدرم گیر ندین تو چرا با اینکه مجردی و فلانی سنت بهمان عضو سایتی بازم به جان خودن نه به جان شما همه فک و فامیل و ننه و بابا خبر دارن از عضویت من اینجا تازه 

داری میگی مشکل از تَسمَشه؟؟😂

عاقبت یک روز مغرب محو مشرق میشود❤عاقبت غربی ترین دل نیز عاشق میشود🌹شرط می بندم زمانی که نه زود است و نه دیر❤مهربانی حاکم کل مناطق میشود🌹

از تسمشه؟😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
مه چونم چی مویی😂

این لحجه کجاییه؟

قبل از اینکه آدمایِ عوضیِ زندگیتون شمارو سرِ عقل بیارن، خودتون سرِ عقل بیاید... جرئت کنید... قبل از اینکه بهتون ضربه های بیشتری بزنن، حذفشون کنید❤
مه چونم چی مویی😂

منچه بدونم تو هم مثل من باشی  

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐
2706