2737
2734

پارسال زنداییم حامله بود یکی گفت فقط شکمش باد کرده حواسم نبود گفتم چیکار کنه مگه خودش باد کرده ، نفهمیدم کی ولی یکی گفت مگه بادکنکه که فوتش کنن باد کنه ، انقدددد خجالت کشیدم از حرررفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسرخاله مامانم بهم آذانس تعارف کرد گفت میخوری ک؟گفتم آره تو هرچی بدی من میخورم🤦‍♀️کاش خدا منو بجوعه☹️🤦‍♀️

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

دااشتیم با پسر دخترای فامیل شجاعت حقیقت بازی میکردیم یکی از پسرا ی شجاعت سختی بهم داد منم گفتم گو نخور عامو😂😂😂باهاشم رودروایسی داشتم نمیدونم چرا از دهنم‌ پرید

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
2738

یه سری بحث درباره ی انرژی زابودمن گفتم ایناروعروس داماوهاهم میخورن همه غش کردن بدترازهمه اینکه خودم اونموقع بچه هم  داشتم .یبارم قبل عروسیم توزمان عقددوتابچه همدیگه روداشتن بووس میکردن ازلب من گفتم عین زنوشوهراهمه مات ومبهوت به من خیره شدن

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

ما عيدا خونه عمم جم ميشيم فاميلا حدود سي چهل نفر هستيم بعد همه نشسته بودن يكي از بچه هاي فاميل بهم چسبيد تعادلمو از دست دادم بلا نسبت شما مثل گ.وز دوتا زمين خورديم آبببببب شدما روم نميشد از جام بلند شم

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2706