2737
2734
عنوان

مهمه برام مرسی اکه کمکم کنین

436 بازدید | 30 پست

سلام میخوام باتون حرف بزنم یا دردو دل ولی مسخره نکنین   فقط ارومم  کنین ... من   کوچیک بودم دایی هامو با داداشمو از دست دادم  چند سال زندگیم بد بود  افسرده بودم کسیرو نداشتم    دو سه بار خودکشی کردم هیچیم نشد تا پارسال با همه نذر و نیاز  عقد کردم یازده بهمن ماه    زندگیم خوب بود و ترسم داشتم ترس مردن  ترس تنهایی ..  همیشه ارزوم بود برم سرزندگی خودم خانوم خونه خودم باشم امسال وام ازدواجو بمون دادن  البته فعلا ب من دادنش  شوهرم قرارع بگیرتش    بابای شوهرم مریضه دیالیزیه  حالا فنر  تکون خورد  خونریزی داره فردا قراره بستریش کنن منم قرار بود یک ماه دیگه برم سر زندگیم    خسته شدم میترسم باز اگه بمیره تا یکسال دیگه نمیتونم برم سر زندگیم من الان  کاملا محرم شوهرمم  زنشم ولی خونواده فک میکنن نامزدیم اونم اصلا توجه نمیکنه ب هیچی   نمیدونه چکار کنه من نوزده سالمه و شوهرمم متولد هفتادو هفته   خیلیم دوسش دارم خیلی زیاد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ینی چی کامل محرمی ولی خانواده نمیدونن؟؟؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ببین ما عقدیم خو     هنوز نرفتیم سر زندگی قرار ماه دیگه بریم ولی ما  زنو شوهر شد ...

عزیزم بخدا قرار نیست شوهرتو ازت بگیرن ببرنش، سر خونه زندگیتم میری نگران نباش انقدر هل نباش، شوهرت تو وضعیت بدیه الانننننن پدرشو دور از جون داره از دست میده،خودت که داغ دیده ای درکش کن یکمم، بخدا سره خونه زندگیتم میری بچه دارم میشی نوه دارم میشی انقدر زود میگذره، قدر این روزاتو بدون، منم دهه هشتادیما😅ولی شوهر ندارم، خدا رفتگانتو بیامرزه

2731
عزیزم بخدا قرار نیست شوهرتو ازت بگیرن ببرنش، سر خونه زندگیتم میری نگران نباش انقدر هل نباش، شوهرت تو ...

😂..ابجی  از زندگیم خستم دوس دارم  برم سر زندگیم  بخدا  میره اگه  باباش بمیره منو ول میکنه 😭😭😭😭😭

خدا انشالله به پدرشوهرتون سلامتی بده.الانم که کرونا اومده,اکثرا مراسم نمیگیرنو میرن سر زندگیشون.شما ...

منم مراسم نمیگرم یکراس میرم سر زندگیم وایسادم وامو بگیره خونه بخرع

یعنی ببین ما عقدیم خو     هنوز نرفتیم سر زندگی قرار ماه دیگه بریم ولی ما  زنو شوهر شد ...

آهان بند رو آب دادی

تا یه ماه دیگه چیزی نمونده. 

سنی هم ندارید که بگی دیر میشه 

الانم که مجلس نمیگیرن، بعد عمل پدرش یه آتلیه برید عکس و فرمالیته بگیرید و برید خونه تون

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738
😂..ابجی  از زندگیم خستم دوس دارم  برم سر زندگیم  بخدا  میره اگه  باباش بمی ...

وای عین منی 😂انقدر نگو بابا دلم شوهر خواست اه تو که همه کاراتو کردی منه بدبخت خاستگارم ندارم فعلا😂چرا باباش بمیره ولت میکنه؟ مگه بخاطر باباش تورو گرفته

😂..ابجی  از زندگیم خستم دوس دارم  برم سر زندگیم  بخدا  میره اگه  باباش بمی ...

باباش تو هر مرحله ای از زندگی که باشی ممکنه فوت کنه دور از جون

اون موقع هم ول میکنه زنش رو؟! 

وای عین منی 😂انقدر نگو بابا دلم شوهر خواست اه تو که همه کاراتو کردی منه بدبخت خاستگارم ندارم فعلا😂 ...

😂😂😂😂😂ن ابجی    خونوادش بد  کاری میکنن ولم کنه

منم مراسم نمیگرم یکراس میرم سر زندگیم وایسادم وامو بگیره خونه بخرع

پسدیگه نگران چی هستی.انشالله هم وام جور میشه.هم پدرشوهرتون سلامتیشو بدست بیاره.همه چی دست خداست.انشالله هرچی خیرِ.

باباش تو هر مرحله ای از زندگی که باشی ممکنه فوت کنه دور از جون اون موقع هم ول میکنه زنش رو؟! 

اون موقع ن .....  ولی اگه الان اتفاق بیوفته میگن پا قدمش نحس بود شوهرم باهام سرد میشه  خونوادشم   بیخیالم میشن

2706