2726
عنوان

بالاخره حرفشو زد

373 بازدید | 11 پست

بالاخره بهم گفت دوستت دارم و بعد شش سال شماره همو داریم

رابطه ای که شش سال مجازی مونده بود کم کم داره جدی میشه.نظر شما چیه؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3671836/با-یه-همچین-رابطه-ای-باید-چی-کار-کرد?page=1

٦سال چطوري توو يه رابطه بي سر و ته سر ميكنين!!😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چن سالته گلم 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
٦سال چطوري توو يه رابطه بي سر و ته سر ميكنين!!😕

فقط یه ارتباط معمولی بود همه چی یهویی شد.قضیشو گفتم تو اون تاپیک.هر دومون می‌خواستیم جدی بشه ولی خوب اون حس میکرد من نمی‌خوام منم بهش نگفته بودم.مشکل دیگه اینه که اون شهر دیگه ایه خیلی فاصله داریم به خودشم گفتم

مگه‌نمیگی میخوای بری؟

ابراز علاقه ایشون قراره تغییری تو برنامه ت ایجاد کنه؟

اونم این ۶ سال تنها مونده تو شهرشون؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
مگه‌نمیگی میخوای بری؟ ابراز علاقه ایشون قراره تغییری تو برنامه ت ایجاد کنه؟ اونم این ۶ سال تنها مو ...

نه تغییری پیش نمیاد فقط یه حسی بهم داشتیم دیگه ارتباطمون شروع شده جدی ولی خبری از ازدواج نیست اونم می‌دونه می‌خوام برم خبر از هیچیش ندارم تو زندگی هم نبودیم و نیستیم فعلا فقط دو تا دوست معمولیم

نه تغییری پیش نمیاد فقط یه حسی بهم داشتیم دیگه ارتباطمون شروع شده جدی ولی خبری از ازدواج نیست اونم م ...

پس شما دیر یا زود میری. همین طوری دوستی معمولی برید جلو دیگه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم )