2733
2734
عنوان

کمکم کنین😭😭

294 بازدید | 4 پست

سلام میخوام باتون حرف بزنم یا دردو دل ولی مسخره نکنین   فقط ارومم  کنین ... من   کوچیک بودم دایی هامو با داداشمو از دست دادم  چند سال زندگیم بد بود  افسرده بودم کسیرو نداشتم    دو سه بار خودکشی کردم هیچیم نشد تا پارسال با همه نذر و نیاز  عقد کردم یازده بهمن ماه    زندگیم خوب بود و ترسم داشتم ترس مردن  ترس تنهایی ..  همیشه ارزوم بود برم سرزندگی خودم خانوم خونه خودم باشم امسال وام ازدواجو بمون دادن  البته فعلا ب من دادنش  شوهرم قرارع بگیرتش    بابای شوهرم مریضه دیالیزیه  حالا فنر  تکون خورد  خونریزی داره فردا قراره بستریش کنن منم قرار بود یک ماه دیگه برم سر زندگیم    خسته شدم میترسم باز اگه بمیره تا یکسال دیگه نمیتونم برم سر زندگیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

انشاءالله خدا راه ازدواجت رو هموار میکنه 

کافیه توکل کنی بهش🌸🌸🌸

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله اینطور نیست . دعا کن براشون زودتر خوب بشن . اخه تو این اوضاع عروسی هم نمیشه گرفت 

عروسی نمیگیرم  میرم ماه عسل یا   میرم خونه خودم   باید زودترم میرفتم

2731
انشاءالله خدا راه ازدواجت رو هموار میکنه  کافیه توکل کنی بهش🌸🌸🌸

توکل کردم ایطوریم   بخدا ارزومع برم ارزومه برم سرزندگیم  شده  عقده واسم دیگه لحظه شماری میکنم همش😭😭