2703
2553
عنوان

همسايه عوضي

746 بازدید | 28 پست

الان همه. ملت گرفتن خوابيدن اين بالايي ما خبر مرگش مشروب خورده مست كرده با مهموناشون صداشون باعث ازار بهشونم  ميگيم بهشون برميخوره دعوا راه ميندازن خدا نسلشو همين امشب از زمين برداره  

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😐بهشون بگو خطر داره حسن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2720

نیازی به نفرین نیس گلم

بزنگ پلیس بیاد جمشون کنه ببره

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2714

بلای خونه ت پارتی گرفتن و همینجوری نشستی؟

زنگ بزن نیروی انتظامی بیان جمع کنن ببرن 

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

ساختمون چند واحده اگه مسئول ساختمون دارین حتمن زنگ بزنید تا بره جلو درش یا بعد تذکر بده ما هم بعضی وقتا کناریمون اینجورین ولی بزنو برقص یکی دو ساعت بعد صدای موزیکو خندشون کمتر میشه تا یک دو شبم میرن مهموناشون

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
هیچی نگو الان میان میگن چاردیواری اختیار ی

نميتونه بگه چون مستاجر 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706