2733
2734
عنوان

مادرشوهرم خوبه یا بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 94 پست
این همه خوبی داره اونوقت دنبال زیر بغل مار میگردی؟ولمون کن عامو طبیعیه ک بگه تو کوتاه بیا چون مردا ...

من حق دارم عصبی باشم

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
مادرم التماسم کرد التماسم‌کرد طلاق بگیر بابامم با اینکه میدونست جلو بقیه خرد میشه ازم خواهش کردن طلا ...

واقعا داستشو بخواین حق داشتن خیلی ببخشید مثل احمقا دوباره رفتین باهوشون زندگی میکنین اگه دوباره این کارو کنه چی اگه از ذهنش بیرو نرفته باشه نمیخوام بترسونمتون  ولی بهترین کارحداقل فاصله گرفتن ازشون بودچرا اخه این چه شوهری هنوزاجازه میده باباش باهاتون زندگی کنه 😥

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا داستشو بخواین حق داشتن خیلی ببخشید مثل احمقا دوباره رفتین باهوشون زندگی میکنین اگه دوباره این ...

دوباره اتفاق نمیفته مطمئنم پدرشوهرم فک میکرد بلا سر من میاره منم از ترس خجولت به کسی نمیگم ولی فهمید من با اینکه هر روز با شوهرم دعوام ولی چیزی ازش قایم ندارم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
دوباره اتفاق نمیفته مطمئنم پدرشوهرم فک میکرد بلا سر من میاره منم از ترس خجولت به کسی نمیگم ولی فهمید ...

خب عزیزم اینا رو از اول میگفتی.چرا خونه رو کلا جدا نمیکنی بهانه هم ک داری

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
خب عزیزم اینا رو از اول میگفتی.چرا خونه رو کلا جدا نمیکنی بهانه هم ک داری

گفتم شوهرم جنم کاری نداره پدرشوهرم رو بابام مسیول زندگیم کرده الان بابام خونه ماشین و همه چیز منو از پدرشوهرم میخواد نه شوهرم