2726
عنوان

از دست دخترم بخدا دلم میخواد بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 112 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم فقط دوسالشه 

وقتی نمیخوره بشین سر سفره خودت بخور اونم بالاخره میاد کنار ظرف تو غذا میخوره نیومد بذار تو یخچال یا رو کابینت گرسنه شد میخوره 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

حتما باهاش درست تا نکردی،باهاش مهربون باش، مثلا چند نمونه غذا بزار جلوش بگو بیا ببینم تو کدومو دوست داری و من کدومو،هر کی زودتر خورد برنده اس، باید گولش بزنی

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

وای عزیزدلم مال سنشه، بچه های ما هم همین طور بودن، بزرگ بشن بهتر میشن، ولی شما تو این سن باید بهش محبت بیشتری کنید، ب نظر میاد رفتاراش نتیجه کم حوصلگی شما و اینکه دلش محبت و توجه میخواد باشه،، بیشتر صبر کن گلم، میدونم سخته، گاهی هم ببرش ی جایی با بچه های دیگه بازی کنه، سرگرم میشه کمتر سراغ تونو میگیره و اذیت میکنه

عزیزم ببین چی دوست داره و یکروز کامل سعی کن هیچی بهش ندی مطمئن باش خودش میگه گرسنه س

چون واسه غذاخوردن زورش کردی بی میل شده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

از بس بهش به زور غذا دادی حالش از غذا بهم میخوره ، دهن خودت به زور غذا بزارم چه حالی میشی ، غذای خوشمزه درست کن مثل ماکارونی بزار آشپزخونه تو بشقاب خوشگل خودش ، بوش که بهش بخوره خودش میره میخوره ، به زور به بچه غذا نده

2706