2726

من قبلا اینجوری نبودم بهداشتم رعایت میکنم ازوقتی حامله شدم ترشحای زرد یا سبز کمرنگ دارم بوی خوبیم نداره 

رابطه هم خیلی کم دارم 

دکترم یه ژل شستشو وآموکسی سیلین داده 

میشه جور دیگه ای  برطرفش کنم؟؟؟

🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو اب و سرکه سیب طبیعی میشینم نمیگم درجا خوب شدم اما بهترم کرده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من از اول بارداری ترشحات زرد دارم ...ولی عفونت نیستن... و زمانی ک خارش دارم میفهمم عفونت گرفتم.... 

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
من پماد داخلی داد...

موقع بارداری وپماد داخلی مگه میشه ؟؟

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
تو سرکه بشین.عنبر نساء دود کن.روغن شتر مرغ بمال  

عنبر نسا نمیشه جانم....بارداره باعث سقط میشهههههههه

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)

سرکه سیب و دکتر من خودش بهم گفت 

اما عنبر نسا سقط اوره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706