2726
عنوان

تورو خدا بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 138 پست
سعی کنید بیشتر همو ببینید 

من ۴۰روز میرفتم میموندم پیشش همین باعث شد عروسی رو نگیره چون همه مخارجمونو باباش میداد اینم میگفت چه نیازی عروسی بگیرم برم زیر بار مسئولیت!

خب فکر میکنی چی میگه!؟میگه خودت باعثی و شروع میکنه یه سری شرط گذاشتن

بگو حالا هم خودم میخوام حلش کنم. باقی مسائل هم با مشاور مدام مشورت کن. احتمالا قابل حل باشه.

من روز خواستگاری شرط کردم تو زندگی قهر و دروغ ممنوعه. 

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگو حالا هم خودم میخوام حلش کنم. باقی مسائل هم با مشاور مدام مشورت کن. احتمالا قابل حل باشه. من روز ...

مام وقتی پیش همیم باهم خوبیم وقتی دور از همیم اینقدر سگ میشیم!

من ۴۰روز میرفتم میموندم پیشش همین باعث شد عروسی رو نگیره چون همه مخارجمونو باباش میداد اینم میگ ...

اون چی؟ میومد؟ ببخشید ولی ظاهرا هم قده و هم هنوز بچگی داره

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2728
مام وقتی پیش همیم باهم خوبیم وقتی دور از همیم اینقدر سگ میشیم!

دور بودن باعث میشه کم کم براتون دوری و بی مهری  عادی بشه.  

نه اصلا... جالبه برداشته اینستا همه پستامونو پاک کرده اسم منم از پیجش برداشته منم ریمو کرده ولی همه ...

الهی عزیزم

خدا بهت صبر بده 

ب نظرم سعی کن دعواتونو کمتر کنی

صبرتو بیشتر

هم سنیم اونم بعضی اوقات میومد خیلی مغروریم جفتمون!

مشخصه. البته طبیعیه تو این سن. خصوصا اگر تحصیلکرده باشید. ولی جفتتون بشکنید این غرورو

مشخصه. البته طبیعیه تو این سن. خصوصا اگر تحصیلکرده باشید. ولی جفتتون بشکنید این غرورو

شوهر من همش فکر میکنه مقصر منم!

دیگه نمیدونم چیکار کنم جذبم بشه 

همش حس میکنم با یکی دیگه الان که من نیستم دوسته!

انقدر پیگیر مردی ک قهر کردع نباش پرو میشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
خب چیکار کنم وایسم یه زن دیگه بیاد تو زندگیم!؟

اگه به این سرعت و به یه قهر میخواد بره سراغ یکی دیگه که به درد نمیخوره. به نظرم با یه مشاور خوب و قوی مشورت کن. 

اگه به این سرعت و به یه قهر میخواد بره سراغ یکی دیگه که به درد نمیخوره. به نظرم با یه مشاور خوب و قو ...

من باید پاشم برم شهر اونا پیش مشاور الان تو این وضعیت خراب کرونا کجا برم!؟

2706