2733
2734
عنوان

تورو خدا بیاید یه لحظه

558 بازدید | 138 پست

منو همسرم تو عقدیم شهرامون از هم دوره باهم دعوامون شده قهریم امروز اومدم شیطون لعنت کردم بهش زنگ زدم چندین بار جواب نداد

به باباش زنگ زدم گفت من صحبت میکنم باهاش بعدش از سر شب به باباش زنگ زدم ببینم صحبت کرده یا نه دیدم اونم جواب نمیده بعد با گوشی بابام زنگ زدم جواب دادش 

کلی به باباش توپیدم که چرا حداقل شما جواب نمیدی!

دیگه خستم کرده به نظرتون چیکار کنم از طرفیم دوسش دارم از طرفیم این رفتارا سردم کرده

وا تو عقدین واست ناز میاره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به باباش چرا زنگ زدی عزیزم؟ خیلی اشتباهه به خانواده ها کشوندن. پشیمون میشی بعدا. 

ما ده ساله ازدواج کردیم. خانواده هامون خبر ندارن چیکار کردیم، چیکار نکردیم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738
نباید اونقدر زنگ میزدی خب

خب گفتم باهاش صحبت کنم حلش کنیم چون خودش همیشه میکشه به خونواده ها الان یه هفته ست زنگ نزده دیروز باباش گفتش حالش خوب نیست منم دلم سوخت گفتم بزار زنگ بزنم الان طاقچه بالا میزاره

شیطونه میگه برم برا خودم دوس پسر پیدا کنم

وا تو عقدین واست ناز میاره

بعضی اوقات من اینجوریم

سری پیش که دعوا کردیم من ۴۰ ۵۰ روز گوشیمو خاموش کردم تمام اکانتای اینستامو تلگرام و واتساپمم پاک کردم هیچ جوره دسترسی نداشت حالا این دفعه اون افتاده رو‌ دور لج

خب گفتم باهاش صحبت کنم حلش کنیم چون خودش همیشه میکشه به خونواده ها الان یه هفته ست زنگ نزده دیروز با ...

نه وقتی عقدی شیطونه بیخود یچیزی گفته

نمدونم ولی نباید زیاد پیگیر باشی

اینجوری سرد میشه باهات

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
2706