2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من موافقم 

چون فمنیستم

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)

ندیدم 

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!

نکن. حتی اگه باهات ازدواج کنه تا آخر عمر مغروره 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

مخالفففففم بشدتتتت

اره یکی از محمدرضا گلزار خاستگاری کرده بود کلیپشو دیدم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ارهوولی اکثرا یا جواب نداده

یا ناموفق بوده...😕😕😕😕😕

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏
2706