2737
2734
عنوان

بیاید از بدترین سوتی هاتون تو مدل لباس پوشیدنتون بگید اول خودم+++

| مشاهده متن کامل بحث + 146408 بازدید | 1123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر داییم سیبیل داشت یه عالمه باهم مدرسه میرفتیم یه روز مدرسه رفتنی یه پسره به دوستاش گفت بچه ها بچ ...

پس تو چی؟😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728

عمه ام از انگلیس یه کت دامن صورتی چرک برام خریده بود با یه بوت صورتی روشن باهم قشنگ بود اما من مثل این عقده ایها با شلوار جین که پاچه هاشو تا میزدم بوترو میپوشیدم آرایش صورتیییی هم میکردم میرفتم بیرون ،وایی خدا یادش میوفتم میخوام بمیرم😑🥴

هر چیز که در جستن آنی آنی!
یبارم خودم تو اتوبوس بین پریود شدم نفهمیدم میدیدم دلدرد داشتما رسیدیم مقصد و تا رسیدم در خونه کیفم ا ...

وای چه بد😟😟😟😟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

من از همون اول از مدلش بدم اومدو نخریدم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

من و خواهرم کلاس خیاطی میرفتیم

بعد میخواستیم شلوار جین بدوزیم همون اول کاری🤪

پارچه خریدیم بعد مربیمون گفت سنگ شورش کنید.نمیدونستیم یعنی چی رفتیم با سنگ انقدر کشیدیم روش تا زاپ دار شد😆

یه شلوار دوختیم گشااااااد و بد رنگ چرخمونم خراب بود ..ساقشو با دست کوک زدیم بعد من با اون شلوار میرفتم دانشگاه😂همین چند سال پیش

یعنی خاااااک😣

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

عروسی دختر عموم بود منم تازه یکم بالاتنه ام رشد کرده بود و باید سوتین میپوشیدم، مامانم یدونه عادی برام خریده بود و یدونه هم نیم تنه ی ورزشی رنگی رنگی خوشگل که دوتا بندش ضربدری از پشت کمر رد میشد.

من از مدرسه اومدم خونه کسی نبود، خودم باید حاضر میشدم و میرفتم خونه عموم، لباسمم پشتش تا کمر حریر بود. هیچی خلاصه چون نیم تنه ورزشیه رنگی رنگی بود خوشم اومده بود ازش و پوشیدمش و لباسمم پوشیدم و رفتم....😂😂😂😂😂

کللللللللل شب همه نگاها پشت سر من بود بسکه ضایع بود. اخرشم یکی بم گفت اینو نباید امشب میپوشیدی.😂😂😂😂😂 بچه بودم بخدا... حالیم نبود این چیزا.

دقیقا . چه میشه کرد بعضیا هم اینطوری ان دیگه .

نمک دونا😒😒

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
عروسی دختر عموم بود منم تازه یکم بالاتنه ام رشد کرده بود و باید سوتین میپوشیدم، مامانم یدونه عادی بر ...

الان مده سوتین شبرنگ زیر حریر میپوشن😜

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2706