2726
عنوان

بیاید از بدترین سوتی هاتون تو مدل لباس پوشیدنتون بگید اول خودم+++

| مشاهده متن کامل بحث + 146408 بازدید | 1123 پست

چپه پوشیدم😐😐😐😐😐از استرس

مقنعه مخصوصا😑😑😑😑یا بعضی وقتا هم یه جام باز بوده😐😐😐مخصوصا وقتی که کیف دوشی میندازم😒😒😒

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازقدنودپوشیدن بسیارپشیمونم بسیار

چرااااا؟؟؟؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

من از عروسی برگشته بودم همه خسته بودن ی طرف افتاده بودن 

من گفتم کسی نمیاد اتاق وسط اتاق شلوار رو کشیدم پایین در همین حین پسرداییم اومد داخل 

شلوار هم تنگ من هر چقدر می کشیدم بالا نمیرفت🤣

آخر دیدم نمیره بالا نشستم زمین تا اومد اتاق کارشو کرد رفت🤣

2728
یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خو ...

خخخخخخ وای خدا🤣🤣

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خو ...

بگو که دروغه  

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
مرددددم😂😂😂😂

خل و چلی بیش نبودم😐😂

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
صد بار با لباس برعکس پوشیده رفتم بیرون😐😐😐😐

منم تا دلت بخواد با چادر برعوس رفتم🤕🤕

دوتا بندش رو هیچ مدله نمیشد تاب داد باید از پشت گردنت رد میکردی و جلوی گردنت گره میزدی که بنداش مثله کراوات از زیر مقنعه بیرون میوفتاد

اون بند مارپیچی کلا جدا و آماده بود باید میخریدیش

دوست من داشت روی مقنعه اش میذاشت

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
منم خیلی تیپم افتضاح بود بعدچقدرفک میکردم لاکچریم ولی الان خدایی درس شدم

هممون اون دورارو گذروندیم😁😁😁

دختر که بودم یبار تو یه عروسی لباس ماکسی دکلته پوشیده بودم آخر مجلس فهمیدم بند دکلتش زیر بغلم بوده و ...

وای خدایا فقط قیافه مهمونا دیدن داشته😂😂😂

2706