2703
2553

وااای الان یادش افتادم دلم میخوام پودر شم.

یادتونه حدودا ۷ ۸ سال پیش یه مدل مقنعه مد شده بود که دو تا بند داشت

بعد بنداشتو میپیچوندیم و تاب میدادیم بهم و بعد از بالا سر رد میکردیم و میذاشتیمش تو درز اینور گوش و یه مدل باحالی میشد؟فک کنم اسمش مقنعه کراواتی بود اینجوری👇

آقا من مامانم خرید بزام و برای اولین بار سرم کردم بریم بازار تهران خرید

من ورداشتم تابش دادم و بلد نبودم درزشو پیدا کنم هرچی تلاش کردم دیدم نمیشه(بگو واجب بود حالا خبر مرگت اون مدلی ببندی وقتی بلد نیستی)😭بعد یهو ب ذهنم رسید ک باید از بغل لپم بدمش تو و اونجوری بمونه.😭😭اینکارو کردم شدم عین عقب مونده ها

همونجوری هم راه افتادیم رفتیم مترو .مترو هم شلوووغ

همه هم نگا م میکردم گفتم خدایا چقد لاکچریم که همه نگاام میکنن.نگو اسکلی بیش نبودم به چشمشون🤦‍♂️

بعدها که فهمیدم اصل مدلش چجوریه دلم میخواست جر واجرش کنم😁😁😁😁

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

خخخخ

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ما از اپل برای مانتو هامون استفاده میکردیم 

چادر من !!!! توبا من بزرگ شدی!با لحظه های زندگیم همراه بودی با من زیر باران ماندی و خیس شدی با من قد کشیدی   تغییر کردی با من زیر آفتاب گرمت شد رنگ مشکی ات زیر نور آفتاب رنگ باخت تا رنگ از زندگی ام  نبازد
خیلی قشنگه اتفاقا  اصلا ضایع  نبود

من ک درست نبستم😐

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

منم خیلی تیپم افتضاح بود بعدچقدرفک میکردم لاکچریم

ولی الان خدایی درس شدم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2714

دختر که بودم یبار تو یه عروسی لباس ماکسی دکلته پوشیده بودم آخر مجلس فهمیدم بند دکلتش زیر بغلم بوده و من دستمو از یقه رد کرده بودم🤐🤐🤐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ما از اپل برای مانتو هامون استفاده میکردیم 

اپل خداروشکر ک منقرض شد😁😁😁

یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خورد رفتم بیرون جواب بدم 

حالا مردمم اینطوری نگاه میکردن ☹😶

منم تو دلم میگفتم ایییش کثافت هیز چرا اینطوری نگاه میکنن

https://abzarek.ir/service-p/msg/1748436
😁ماشالات باشه

بگو واجب بود بنده ی نا نجیب

ازقدنودپوشیدن بسیارپشیمونم بسیار

چرا؟ 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
2706