1803
1810

وااای الان یادش افتادم دلم میخوام پودر شم.

یادتونه حدودا ۷ ۸ سال پیش یه مدل مقنعه مد شده بود که دو تا بند داشت

بعد بنداشتو میپیچوندیم و تاب میدادیم بهم و بعد از بالا سر رد میکردیم و میذاشتیمش تو درز اینور گوش و یه مدل باحالی میشد؟فک کنم اسمش مقنعه کراواتی بود اینجوری👇

آقا من مامانم خرید بزام و برای اولین بار سرم کردم بریم بازار تهران خرید

من ورداشتم تابش دادم و بلد نبودم درزشو پیدا کنم هرچی تلاش کردم دیدم نمیشه(بگو واجب بود حالا خبر مرگت اون مدلی ببندی وقتی بلد نیستی)😭بعد یهو ب ذهنم رسید ک باید از بغل لپم بدمش تو و اونجوری بمونه.😭😭اینکارو کردم شدم عین عقب مونده ها

همونجوری هم راه افتادیم رفتیم مترو .مترو هم شلوووغ

همه هم نگا م میکردم گفتم خدایا چقد لاکچریم که همه نگاام میکنن.نگو اسکلی بیش نبودم به چشمشون🤦‍♂️

بعدها که فهمیدم اصل مدلش چجوریه دلم میخواست جر واجرش کنم😁😁😁😁

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

صد بار با لباس برعکس پوشیده رفتم بیرون😐😐😐😐

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

دختر که بودم یبار تو یه عروسی لباس ماکسی دکلته پوشیده بودم آخر مجلس فهمیدم بند دکلتش زیر بغلم بوده و من دستمو از یقه رد کرده بودم🤐🤐🤐

همان روز که فاطمه در کوچه سیلی خورد به ما فهماند که پای علی ایستادن آسان نیست فاطمی باید بود تافهمید.ولی تمام دنیا بدانند که ما پای تو ایستاده ایم
1771

کلا مقنعه چیز ضایعیه 

آدم خفه میشه توش اصلا هم شیک نیست 

تووووووومِسسسسس                                                        همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                                  هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                               منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭

یه بنده خدایی تعریف میکرد میگفت رفتیم سوتین بخریم که پرو نداره از رو بستم امتحان کنم که گوشیم زنگ خورد رفتم بیرون جواب بدم 

حالا مردمم اینطوری نگاه میکردن ☹😶

منم تو دلم میگفتم ایییش کثافت هیز چرا اینطوری نگاه میکنن

من ناراحـتیم زود رفع میشـه اما ارزشِ از دست رفته ی تورو چـه کـنم؟!
1794

چپه پوشیدم😐😐😐😐😐از استرس

مقنعه مخصوصا😑😑😑😑یا بعضی وقتا هم یه جام باز بوده😐😐😐مخصوصا وقتی که کیف دوشی میندازم😒😒😒

🌹برای اینکه هم حاجت شما و هم حاجت من روا بشیم یه صلوات لطفا بفرس🌹🎓📚میخوام دکتر بشم📒🎓🙏توروخدا واسم دعا کنید🙏

من از عروسی برگشته بودم همه خسته بودن ی طرف افتاده بودن 

من گفتم کسی نمیاد اتاق وسط اتاق شلوار رو کشیدم پایین در همین حین پسرداییم اومد داخل 

شلوار هم تنگ من هر چقدر می کشیدم بالا نمیرفت🤣

آخر دیدم نمیره بالا نشستم زمین تا اومد اتاق کارشو کرد رفت🤣

اقا منم به داخل سرش می کردم مشکلی  نداشت که حتما نباید از بالا تاب میدادیم یادش بخیر

مهم نیست چهرتون زشته یا زیبا، اما مهمه درونتون زیبا باشه، چون همیشه آدمایی که محو درونتون میشن موندنی تر از کسایین که محو ظاهرتون میشن...
1774