2733
2734
عنوان

چ صدای ارکسی میادچ جرعتی

213 بازدید | 15 پست

صدای صوت وجیغ نکنه کوچ بعدی ماکرونانیومده هنوز.معلومه زناازوسط نمیان بیرون مرده میگه دستابالابالابالا باجیغعععععا لانم گفت وسطیا123 به به به

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشبم نزدیکای خونه ی ما حنابندون خانوما بود صداشون توی اتاق من بود😐

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
2731

اینجا که هر شب عروسیه امروز رفتم خرید5 تا ماشین عروس دیدم

واقعا این رقص و خوشی و شلوغی یه شِبه مگه چقد ارزش داره که همچین ریسکی میکنن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
خدالعنتشون کنه بخاطر ی مشت ادم بیشور ماها باید الان زجر بکشیم من تو بیمارستان واسه زایمانم کرونا گرف ...

الهی عزیزم دعا میکنم زود خوب شی😔🌸

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

راستش دلم خواس   اخی عروسی

اره واسه منم تعجب اوره   واقعا با چه فکری؟   با چه شعوری؟ 

چرا مقاومت میکنن با فهمیدن؟    چرا یه ذره مسئولیت پذیر نیستن  اخه ادم عاقل اگه مقصر بیمار کردن کسی باشی   حق الناس کردی

حالا کیه که بفهمه😕

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
ینی اینهمه آدم باماسک اونجان سواله برام؟😐

بزار شاد باشن

به خدا ما ایرانیا از بس نا امید و پر از مشکلیم برامون مرگ اهمیت نداره شاد بودن مهمتره

من که اگه بم بگن یه عروسی توپ داریم ولی بعدش میمیری باز میرم

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
بزار شاد باشن به خدا ما ایرانیا از بس نا امید و پر از مشکلیم برامون مرگ اهمیت نداره شاد بودن مهمتره ...

برای تو مرگ اهمیت نداره شاید برای یکی دیگه داره اگه ناقل بی علائم باشی میدونی چن نفر و آلوده میکنی؟!احتمال داره چن نفر بمیرن خون اونا میوفته گردن تو

2706