2410
2553
عنوان

بچه ام 16 ماهشه میترسه

167 بازدید | 15 پست

سلام دوستان و مامانای گل. 

پسرم 16 ماهشه از همه مردا میترسه پیششون که نمیره هیچ تا کسی صداش میزنه و بهش میگه بیا گریه میکنه چند وقت پیش عموش رو دید اینقد ترسید که نمیدونست کجا فرار کنه خودشو پرت کرد بغلم و گریه کرد خونه پدرم هم که میریم پیش پدرم و داعیش نمیره مثل بقیه ازشون نمیترسه که بخواد فرار کنه ولی پیششون هم نمیره وقتی بخوان بیان سمتش، میاد پیش من، حالا برعکس مردها از خانوم ها نمیترسه و خوب باهاشون ارتباط برقرار میکنه حتی جدیدا رابطش با باباش هم خوب نیست بیشتر ترجیح میده پیش من باشه و در صورتی که من نباشم میره پیش باباش ولی وقتی هستم گریه میکنه که بیاد پیش من، لطفا هر کی تجربه یا اطلاعی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اخه مطمئني كسي نترسوندتش

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2456
2714
منظورم اینه که تو این ۱۶ ماه اصلا نبردیدش دکتر و اگه بردید مرد بوده؟

چرا بردیمش یه بار بخاطر تب بالاش بردیم پیش یه دکتر که مرد بود فقط در حد 5 دقیقه نسخه نوشت که بغل باباش بود یه بارم بخاطر اسهال دندونش پیش یه خانوم دکتر بردم ولی پیش دکتر ها اتفاقی نیفتاد که متوجه چیزی بشم خیلی باهاش مهربون برخورد کردن

یه چیز دیگه هم که هست وقتی پیش بچه های هم سنش هست زیاد باهاشون قاطی نمیشه و هر چیزی دستش میگیره بچه ها از دستش میکشن و از خودش دفاع نمیکنه و این باعث گریه کردنش میشه

پیش باباش چی؟

نه باباش رفتارش باهاش خوبه فقط یه وقتایی سرش دادمیزنه ولی جوری نیست که بترسه فقط یه بار خودم سرش داد زدم تو ده ماهگی بود خیلی ترسید جیغ زد و گریه کرد یه بارم خودم و باباش حرفمون شد صدامون رفت بالا که بغل باباش بود خیلی نگامون میکرد فکر کنم ترسید 

2706