2726
عنوان

سلام بورسي ها بياين لطفا 🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 42 پست

آساتردر اگه داری برو قسمت بیشتر بعددرخواستها بعد پرداخت شتاب یکی از بانکهای پارسیان ملت وسامان انتخاب کن پولت را انتقال بده رمز پویا میخاد

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
صندوق با بورس ؟؟؟

تو کدومش سود بیشتره ؟ من خیلی سر درنمیارم از بورس صندوق بذارم بهتره ؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آساتردر اگه داری برو قسمت بیشتر بعددرخواستها بعد پرداخت شتاب یکی از بانکهای پارسیان ملت وسامان انتخا ...

مياي خصوصي 

كارما نيست شناسايي راز گل سرخ🌹   كار ماشايد اين است كه در افسون گل سرخ 🌹شناور باشيم.
تو کدومش سود بیشتره ؟ من خیلی سر درنمیارم از بورس صندوق بذارم بهتره ؟

ببین صندوق بنظرم قابل اعتماد تر 

من ۱۰ روز ۱۷ تومن گذاشتم صندوق الان شده ۱۹۶۰۰ 

صندوق سهم هایی رو میخره ک ریزشش کمتره 

اگه خاستی بزاری صندوق تحقیق کن چون بازدهی صندوقا فرق میکنه 

تو بورس هم هستم ولی بورس ریسکش بنظرم بیشتره

باید بلد باشی اگه بلد نباشی پول از دستت میره  

2728
ببین صندوق بنظرم قابل اعتماد تر  من ۱۰ روز ۱۷ تومن گذاشتم صندوق الان شده ۱۹۶۰۰  صندوق سه ...

عه چه خوب . من رفتم تو یه سایتی درصد درامد یه سری صندوق ها بالای 50 درصد بود  درسته ؟ همونا رو قراره 10 درصد بکنن ؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
عه چه خوب . من رفتم تو یه سایتی درصد درامد یه سری صندوق ها بالای 50 درصد بود  درسته ؟ همونا رو ...

اره قبلا صندوق ها دامنه نداشت 

الان فقط ۱۰ درصد حق تغییر دارن 

برنامه سیگنال رو نصب کن کامل راجع ب صندوق ها و بازدهی سالانه توضیح داده 

آساتردر اگه داری برو قسمت بیشتر بعددرخواستها بعد پرداخت شتاب یکی از بانکهای پارسیان ملت وسامان انتخا ...

عزیزم دقیق توضیح ندادین 

كارما نيست شناسايي راز گل سرخ🌹   كار ماشايد اين است كه در افسون گل سرخ 🌹شناور باشيم.

مرسی عزیز انجام ‌دادم اوکی شد 😍😍😍❤️

اره قبلا صندوق ها دامنه نداشت  الان فقط ۱۰ درصد حق تغییر دارن  برنامه سیگنال رو نصب ک ...

عزیزم من تازه واردم

برنامه سیگنال رو دانلود کنم کامل توضیح داده چ کنم؟

مثلا در مورد صندوق شما فرمودی،من اطلاعاتی ندارم

تو گوگل چه عبارتی رو سرچ کنم تا حدودی متوجه روند کار بشم؟

ممنونم

دوستان اگه کامنتم باعث ناراحتی‌تون شد،ببخشید🥰
قسمت واریز شتابی بری میتونی انجام بدی آپ وای نا نمیخواد ک

❤️اوكي ، اونو انجام دادم . فعلا درگيرم با بانك صادرات نميتونم خدمات بانكي انجام بدم مثل انتقال وجه . حالا برم خود بانك صادرات راهنمايي ميكنه با چه برنامه اي بتونم خدمات بانكي رو  انجام بدم