2733
2734
عنوان

نامنظمی

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 31 پست
اهان بعدمنظم میشه؟

اره برامن که جواب داد البته اگه گرم مزاجی برات مضره

اگه اینجا موندم توی این سایت دلیل تنهایی نیست .دلیلش تویی که شدی نفسم اخه بی نفس که نمیشه زندگی کرد💓💓💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مجردی؟؟برودکترحتمابروووو اگ مجردی همینجوری برات تنبلی میمونه اگ متهلی واسه بچه دارشدن اذیت‌میشی بروی ...

متاهلم ی دختردارم حتمامیرم ممنون

دختری دارم ازخیابان بهارکوچه فروردین پلاک۳😍🥰🥰
2731
تنبلی چیه خدانکنه😞

با اجازتون میتونم یه سوالی رو اینجا مطرح

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

کنم

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
من از وقتی اقدام کردم نامنظم میشم خرداد 10شدم این ماه نمیدونم کی میشم کاش نشم

وای من شدنی انقددرددارم فقط فرشمونوچنگ میزنم😞

2738
مجردی؟؟برودکترحتمابروووو اگ مجردی همینجوری برات تنبلی میمونه اگ متهلی واسه بچه دارشدن اذیت‌میشی بروی ...

درمان ک نمیشه!

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
بفرما

ممنون ببخشید دوستم یه دختر ۱۲ساله داره تو شرتش یه سری لکه های سفید و چسبناک دیده ترسیده میشه راهنمایی کنید

ممنون ببخشید دوستم یه دختر ۱۲ساله داره تو شرتش یه سری لکه های سفید و چسبناک دیده ترسیده میشه راهنمای ...

بزنه نت میاره، درموردترشحات

احتمال تنبلی و کبست هم هست اگه کیست باشه خطر ناکه نا رشد نکرده برو دکتر چون اگه رشد کنه و بزرگ بشه ب ...

توبارداریم کیست داشتم کوچیک ۳میلمتربودامکان داره الانم داشته باشم؟!

نمی دونم احتمالش هست تا دیر نشده برو 

ببخشید میشه در مورد سوالم راهنمایی کنید

2706