2737
2734
عنوان

دقیقا موقعی که به همسرم نیاز دارم نیست :))

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 75 پست
خدانکنه عزیزم  باید عین بعضی زنا میبودم... تا شاید قدر میدونست خیلی پشیمونم ک اینهمه براش مایه ...

هیچی نگفت اعتراض کردی؟هیچ واکنشی؟

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدانکنه عزیزم  باید عین بعضی زنا میبودم... تا شاید قدر میدونست خیلی پشیمونم ک اینهمه براش مایه ...

بعضی مردا فک میکنن فقط خودشون مهمن و خسته میشن نیاز به استراحت دارن نیاز به تفریح دارن ولی زنها ضد ضربه ان نیاز به هیچی ندارن

2728
نمیدونم کجای این مسیر اشتباه رفتم  تا تونستم فقط خدمت بهش کردم جوابم اینه

خوب دیگه بدترین کار همین خدمت رسانیه باید برا خودت وقت میذاشتی وقتی خسته ای استراحت کنی وقتی پریودی بگی از بیرون غذا بگیره وقتی ما برا خودمون ارزش قائل نشبم اونا هیچ وقت برا ما ارزش نمیزارن

هیچی تازه آقا ناراحتم شد بیشتر قهر کرد مطمنم تا چن روزی همینه 

شوهر منم همینه هروقت از هرچی اعتراض میکنم اون مقصره ولی قهر میکنه ینی من اگه تلاشی نکنم برای اشتی شده تا ده سالم قهر میمونه بد عادتشون کردیم

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
شوهر منم همینه هروقت از هرچی اعتراض میکنم اون مقصره ولی قهر میکنه ینی من اگه تلاشی نکنم برای اشتی شد ...

جالبه ک خودشون مقصر هستن... ولی قبول نمیکنن. بخدا دلم لک زده یکبار نازم بکشه فقط 6 ماه اول زندگی خوب بود بعدش نمیدونم چرا رنگ عوض کرد. حس میکنم غریبه ها رو بیشتر از من دوس داره. 

2738
جالبه ک خودشون مقصر هستن... ولی قبول نمیکنن. بخدا دلم لک زده یکبار نازم بکشه فقط 6 ماه اول زندگی خوب ...

کلا همه نه ولی اکثر مردا همینجورین زنا روز به روز عاشق تر میشن بعد مردا از این رو به اون رو میشن نمیدونم واقعا چرا اینجورین درکشون نمیکنم اصلا

آخ گل گفتی 😔👌🌹

😔😔

منم اینجور لحظه ها رو داشتم بیخیال اونا متوجه نمیشن حس مارو حتی وقتی براشون حرف بزنی باز نمی‌فهمن 

خودتو عذاب نده 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706