2737
2734

سلام خانوما من خانواده شوهرم از هیچ لحاظ کمکمون نمیکنه طوری ک هنوز خونه پیدا نکردم و وسایلم تو خونه بابام ریخته اونا تو روستا هستن زمین دارن برنج هرسال از خودشونه و گله دارن و اینکه اصلا حتی برنج یا گوشت خونه دوتا پسرشو نمیده ولی تا میتونه مادر شوهرم از پدر شوهرم قایمکی سوغات میده واسه دختراش حتی پولم بهشون میده میذاره رو خونشون هر سال تمدید میکنن حالا زنگ زده شوهر من بیاین امسال واسه کشت برنج کمکون شوهرمم گفت شما که حد اقل برنج خونه منم نمیدین من میام حمالی میدی واسه دخترات میرم برنح میگیرم کیلو ۲۰ تومن کمکم نمیکنین ی خونه بردارم حالا منم اعصابم خورد شده بعش گفتم حق نداری بری پول کارگراشم نمیذارم بدی وایسا سر کارت تا ی چیزی جم جور کنم واسه خونه نمیدونم کارم درسته یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده شوهر منم کلی زرشک دارن ولی ما زرشک رو میخریم. هیچ وقت هم انتظار ندارم بهمون زرشک بدن. همون بهتر که ندن، منتی هم نباشه....از لحاظ کمک هم باید بگم انتظار کمک دارن ولی ما یه شهر دیگه هستیم پس کمکی هم نمیکنیم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2738
وظیفه ای ندارن بدن به شما 

به قول دوستمون ب دختراش وظیفه داره اما ما نه بعدم اینکه زمین و گله وو هرچی دارع رو شوهر من با بردار شوهرم خریدن موقع ارث ک مبشه نه دخترامم میخوان شوهرم گفت اینکه ارث نبس پول منو دادشمه تو میخوای بدیش دخترات

در ضمن اینم بگم منو برادرشوهرم و خواهر شوهرم تو ی خونه بودیم زندگی میکردیم وضع مالی خواهر شوهرمم بهتر از ما بود شوهرم زنگ زد گفت ۵ تومن بده بذارم رو خونه جدا شم گفت نه بخدا ندارم فردا صبحش خواهر شوهرم زنگ زد بهش دادن جداش کردن رفت ک ما رفتیم نزول کردیم

ب ما ندن ب دختراشم نباید بده

آخه بحث ارث ک نیس. مال خودشونه. بهرکی خودشون صلاح بدونن میدن. دختر و پسر نداره. در مورد کمک هم دوست داشتین بدین دوست هم نداشتین ندین. هیچ الزامی نیس

آخه بحث ارث ک نیس. مال خودشونه. بهرکی خودشون صلاح بدونن میدن. دختر و پسر نداره. در مورد کمک هم دوست ...

خب ارث که نیس مال هودشون که نیس شوعر من خریده زد۶ ب اسمشون پس مال خودشه ب دختراش بده حرومه

2706