2733
2734

سلام دوستان من این ماه کلومفین مصرف کردم از ۱۳تا۲۰سیکلم مرتب شکم درد و کمردرد داشتم ولی الان هیچ علایمی ندارم و شکم دردم تموم شده امکان داره این ماه نتیجه بگیرم،کیا با این قرص باردارشدین و علایمتون چی بود

سلام عزیزم منم این ماه کلومیفن خوردم و آمپول اچ سی جی زدم دوتا یکهفتس از امپولا میگذره هیچی هم علایم ندارم انشاءالله این ماه باردار بشیم😍😍

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این ماه انشاالله این ماه اخرین اقدام بارداریت باشه منم دوسال اقدامم ،بدون دلیل باردار نمیشم دکترا م ...

انشاءالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 😍😘

عکس رنگی گرفتی؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
انشاءالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 😍😘 عکس رنگی گرفتی؟

اره گرفتم مشکلی نداشتم شکر خدا نمیدونم چرا ولی دکترا مشکل منو هنوز تشخیص ندادن،شوهرمم ازمایش اسپرم گرفته شکر خدا اونم بدون مشکل بود

اره گرفتم مشکلی نداشتم شکر خدا نمیدونم چرا ولی دکترا مشکل منو هنوز تشخیص ندادن،شوهرمم ازمایش اسپرم گ ...

تا حالا ای یو ای نکردی؟

تا حالا ای یو ای نکردی؟

نه هنوز باید برم یه شهر دیگه برای ای یو ای وچون از نظر مادی کمی مشکل داریم هنوز نتونستم ولی احتمالا تا اخر تابستان بتونیم بریم.شما چی؟؟؟

2706