2726

عمم سه تا دختر داره وهمیشه دوس داشت شوهرش ک پسربیارن اما نیاوردن الان دخترش بچش4سالشه حامله شده ک خب تاحالا بمن چ اینکه به هیشکیم نگفته بازم بماچه اما الان معلوم شده طفلک بچه مریضه دقیقا مشکلش نمیدونم چیه مامانم گفت بعدا میگمت نمخام بابات بفهمه غصه بخوره دکترام گفتن علتش سن بالاعه مادربوده چقدر خرج دکتر گفته کردم حالاهم دخترومریضه مادرمم گفته کفرنگو اون بچه مقصرنیس سن بالابوده تازه الان طلبکاره ازبچه ک مریضه من فک مکردم سن باروریش تموم شده میشه دعاکنین معجزه شه خداسالم دخترعممون بده بهمون؟😢😢😢😢

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سندرم داونه؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ایشالا خوب میشه ۱۰ تا صلوات میفرستم.

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           

خواهش میکنم گزارش بزنید .https://www.ninisite.com/discussion/topic/4637447/وای-اعصابم-خوردشده-بیاین-دلداری-بدین

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
چرا سقط نکرده اگه مشکل داره ؟ چن هفته ست

بخدانمیدونم بخاطرکرونا اصلا نمیدونستیم حامله چون جایی نمیریم فقط میدونم الان مادرم گفته بیاد باهاش بیمارستان برازایمان مامانم گفته مگ حامله بودی گفته اره بیا به کسیم نگی نمیدونم فکرش چیه بخدا میترسم دیونه بازی کنه مادرم مخادبره باهاش

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍
2706