2703
2553
عنوان

بچه ها من یه جوری شدم کیا اینجوری شدن تا حالا؟(روحیه)

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 32 پست
دعا میکنم...بااین حسم زندگی میکنم....من حتی برای اینکه خدایی نکرده کسی دلش نشکنه ممکن حرفی از دارایی ...

من که هر لحظه همینم نه تنها دارایی مادی بلکه بعضی وقتا در مورد خونوادم هم همینطور میگم شاید یکی نداره دلش بشکنه ولی این یه جوری شده که خودم لذت نمیبرم این داره عذابم میده 

مثلا عکسای داداشمو نمیتونم اینستاگرام بزارم میگم شاید یکی نی نی نداره دلش گرفت

از این کاربری دو نفر استفاده میکنند   من و دوستم نازی

وای منم یه سری روحیه م داغون شده بودشبابیدارمیشدم میگفتم باخودم زندگی چیه وکهچی؟میگفتم اخرش گیریم بریم بهشت تاکی قراره توبهشت باشیمو...مثلابیرون میرفتم دوستم میخواست واسه خودش چیزی بخره میگفتم پس فرداقراره بمیری وواینکاراچیه وخلاصه افسرده بودم گریه میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهییی عزیزم مهربوون. منم گاهی اینطوری میشم اما گذری هستش. تو نسبت بهش وسواس پیدا کردی . به این فکر کن که یه کار خوب پیدا کنی و بادرآمدت کمی به نیازمندان کمک کنی . کمک کردن به دیگران خیلی آرومت میکنه. و زیاد ذکر بگو. و واسه سلامتی همه ی پدر و مادرا دعا کن. موزیک شاد گوش کن. و آشپزی کن

ミ★ ★彡
من که هر لحظه همینم نه تنها دارایی مادی بلکه بعضی وقتا در مورد خونوادم هم همینطور میگم شاید یکی ندار ...

منم حتی ممکن باشه برم گشت و گذار نمیگم..میگم لزومی نداره بگم البته ته دلم میگم خدایی نکرده ممکن طرف دلش بخاد مثلا هیچ وقت عکس از سفره تو گروه خانوادگی نذاشتم...دعا کن همه بیشتر داشته باشن  و سلامت باشن ک حداقل اینطوری آرامش پیدا میکنی..من دعا ک میکنم بعد متوجه میشم ک طرف خونه خریده یا بچه دار شده خودم خوشحالتر از طرف میشم😅

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2456
وای منم یه سری روحیه م داغون شده بودشبابیدارمیشدم میگفتم باخودم زندگی چیه وکهچی؟میگفتم اخرش گیریم بر ...

واااای دقیقا منم منممممممم

البته میش خودم میگم به روم نمیارم 

چیکار کردی ؟

الهییی عزیزم مهربوون. منم گاهی اینطوری میشم اما گذری هستش. تو نسبت بهش وسواس پیدا کردی . به این فکر ...

چشم حتما به توصیه هاتون عمل میکنم 

چند هفته پیش با خودم گفتم ذکر زیاد میگم این روزا میبینم به ذکر هم وسواس پیدا کردم همش میگم زیر لب😣

کلا نابود شدم

منم حتی ممکن باشه برم گشت و گذار نمیگم..میگم لزومی نداره بگم البته ته دلم میگم خدایی نکرده ممکن طرف ...

واای دقیقا مثل من 

ته دلم میخواد منم مثل بقیه افراد باشم ولی از طرفی بابت این موارد نمیتونم باشم این کسط موندن ناراحتم میکنه 

قانع نمیشم به یه طرف میدونی چی میگم؟

من راضیم یکی از اینا باشم 

یا بگم منم مثل اونا عکس میذارم نه واسه پز دادن و اینا واسه دل خودم

یا اینجوری باشم که بگم نه هیچ لزومی نداره من دارم زندگی خودمو میکنم مثل قدیما 

ولی یکی از اینا نیستم قانع نمیشم اول باشم میگم وااای شاید یکی دلش خواست 

دومی هم باشم میگم کاش منم مثل اونا راحت بودم

واای دقیقا مثل من  ته دلم میخواد منم مثل بقیه افراد باشم ولی از طرفی بابت این موارد نمیتونم با ...

عزیزم این بخاطر قلب مهربونت.....اگه میتونی هر یمدت کمک هزینه ای واسه ایتام انجام بده هر چند ناچیز خیییلی آرامش میده...

2714
عزیزم این بخاطر قلب مهربونت.....اگه میتونی هر یمدت کمک هزینه ای واسه ایتام انجام بده هر چند ناچیز خی ...

آره دوست دارم ولی نمیدونم چطوری دقیقا

من بیشتر دوست دارم خودم مستقیم کمک کنم تا ببینم به دستشون میرسه 

آره دوست دارم ولی نمیدونم چطوری دقیقا من بیشتر دوست دارم خودم مستقیم کمک کنم تا ببینم به دستشون میر ...

تو هر شهری یه مکانی هست برای نگه داری الیتام یا نگه داری افرادی ک مشکل حرکتی و جسمی دارن تونستی برو اونجا مستقیم کمک کن...مبلغ مهم نیست فقط ارامشی ک بعدش احساس میکنی خیلی وصف ناپذیره 😍😍

چشم حتما به توصیه هاتون عمل میکنم  چند هفته پیش با خودم گفتم ذکر زیاد میگم این روزا میبینم ...

تلقین نکن به خودت عزیزم. هیچ چیزی تو این دنیا وجود نداره ک نشه درستش کرد. خودت فقط میتونی ب خودت کمک کنی. هر وقت هر کاری خواستی انجام بدی قبلش واسه اون کار شمارش بذار یعنی اینک من فقط سه شب ذکر میگم اونطوری فکرت درگیر اون سه شبه میشه 

ミ★ ★彡
واااای دقیقا منم منممممممم البته میش خودم میگم به روم نمیارم  چیکار کردی ؟

خیلی بدبود..داشتم دیوونه میشدم تصمیم گرفتم شبازودترازهمه بخوابم تانزنه ب سرم وقتاییم که میخواست به ذهنم بیادسریع خودموسرگرم میکردم..

آااااای گفتی در حالی که خیلی ها هم هستن که چندین برابر ما خرید میکنن  منم والا به نیازم لباس م ...

اره بخدا منم هروقت میرم به اندازه چیزی ک نیازدارم میخرم ولی خب  بازم همینم.الان اگه همچین حسایی سراغم بیاد سریع ذهنمو روش میبندم و به یه چیزخوب فکرمیکنم مثلا یه دشت گل،یه اهنگ شاد یا یه خاطره خوب. یه مدتم هست میگم من اگه نخرم ک بقیه لباس تنشون نمیاد پس خودمواذیت نکنم

نباید بزاری این افکار پیش برن سریع فکرتو منحرف کنی

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706