2737
2734
من ۱۸وسمت راست میشه باردار شد؟

بله عزیزم تخمکت بالغه برای باروری

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
سلام .من الان تاپیکتو دیدم . ببین عزیزم تا همسرت درمان نکنه باردار شدنت بی فایدس . من ۶ ساله ازدوا ...

وااای عزیزم خداروشکر انشالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری، من همسرم فقط تعدادش پایینه دیگه مشکل دیگه ای نداره آخه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم خوبی چه خبر باردارنشدی

سلام گلم مرسی، نه اینماه دوباره شیش تا قرص لتروزول واسه روز سومم دکتر داد خوردم، روز دوازده سیکلم رفتم سونو گفت فولیکولم زیز دوازده  بردم پیش دکتر گفت چون به دوازده رسیده رشد میکنه برای امروز آمپول اچ سی جی داد الان رفتم زدم دیگه نمیدونم خدا چی بخواد

عزیزم من با اچ سی جی و کلومیفن باردار شدم

مبارکه

عزیز من هم کلومیفن خوردم روز ۹ و ۱۰ تخمدان هام تیر میکشید یعنی اون موقع آزاد شد؟ 

شما یکی دارید یا ۲ قلو؟

و بی ادبیه شما از چه روزهایی اقدام رفتید؟

2738

انشاالله دامن همتون سبز بشه

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
انشالله، شما بچه داری خودت؟ 

داشتم

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
مبارکه عزیز من هم کلومیفن خوردم روز ۹ و ۱۰ تخمدان هام تیر میکشید یعنی اون موقع آزاد شد؟  شما ...

فداتشم

بستگی داره سایزشون چقد شده باشه احتمالا روز ده ازاد شده اگ علائم تخمک گذاری داشتی،شایدم تاثیر داروها بوده و دردش بخاطر کلومیفن بوده

نه ی قلو شد سه تا تخمک بالغ داشتم ولی فقط یدونش گرفت

اقدامم بعد پریود ی شب درمیون بود امپول اچ سی جی دوازده سیکلم زدم ک دوازده و سیزده و چهارده سه شب پشت هم اقدام داشتم بعدش ی شب درمیون تااخر سیکل اقدام کردم

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
ان شاالله که سالم بیاد بغلت

ان شاءالله❤

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2706