2737
2734
چهارماه،😲 سونو ندادی یعنی ؟؟؟؟ چقدر ناراحت کننده خیلی متاسفم دوست عزیز امیدوارم دامنت بخواسته خدا ...

سونو دادم دکتره نفهم بود، 😟🌹

جان را چه خوشی باشد، بی صحبت جانانه 😔💔
هردومون از اینکه مشکل ازاونه ناراحت نیستیم از اینکه بچه نیومد ناراحتیم ....جوری رفتارکردیم که انگار ...

عزیزم من با مورفولوژی ۲٪ طبیعی بارادار شدم

اینقدر ناامید نباش،پیگیر درمان باشید و استرس و ناراحتی رو از خودتون دور کنید که هر دو مانع باروری میشن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش هیچکس تو این شرایط قرار نگیره‌.من وقتی دکتر بهم اینجور گفت اننقد حالم بد شد که نگو.یادآوریش حالم ...

استرس را از خودت دور کن... عجله هم نکن... انشاالله خدا کمکت میکنه و باردار میشی...

2728
بچه دوست ندارم اگر حوصله اشو داشتی اونایی که نوشتم و بخون عزیزم

من میمیرم برا

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
بچه دوست ندارم اگر حوصله اشو داشتی اونایی که نوشتم و بخون عزیزم 

من میمیرم براش ولی ندارم😔😔😔😔😔

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 

گریه کرد از ذوق نمیدونست چیکار کنه.

منم از ناراحتی که چه بلایی بود سرمون اومد. من یدونه هم نمیخواستم چه برسه به دو تا. ولی شوهرم خیلی خوشحال بود. مادر شوهرم دیروز تعریف میکرد که شوهرم روز زایمانم تو بیمارستان پای مامانشو بوسید تازه فهمیده بوده مادراچه زجری میکشن.

خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه و سال دیگه این موقع نی نی شون تو بغلشون باشه.

2738

ما 15 ماه در انتظار بچه بودیم. 

هر ماه پریود میشدم، حالم گرفته میشد و به شوهرم میگفتم : پریود شدم، اونم به شدت ناراحت میشد .

بهمن ماه رفتم فروشگاه 10 بسته نوار بهداشتی خریدم ولی همش ته دلم بهم میگفت: مطمئن باش اینهمه لازمت نمیشه.

5 اسفند پریود شدم و دیگه نشدم.

16 فروردین بی بی چکم(اولین بار بود استفاده میکردم، چون هیچ وقت عقب ننداخته بودم ) سریع 2 خط پررنگ افتاد. به شوهرم گفتم، اصلا باور نمیکرد سریع رفتیم آزمایشگاه، با بتاب 3435 باردار بودم. خیلی حس خوبی بود. این حس رو برای همه منتظرای بچه از خدا میخام.

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
 بعم پیشنهاد اهدایی داد(یا اسپرم یا تخمک یا جنین).ولی ما نمیخوایم‌ اهدایی.

دعای معراج دعای گنج العرش اونیکه زیادتره و طولانی تره و ترکیب دعای عربی و فارسیه یادت و حدیث کسا یادت نره

هردومون از اینکه مشکل ازاونه ناراحت نیستیم از اینکه بچه نیومد ناراحتیم ....جوری رفتارکردیم که انگار ...

به این حرفا نیست عزیزم

تو همین سایت انقدر خوندم کسایی که مشکل از دوطرف بوده ولی باردار شدن

ویتامین های لازمه رو حتما مصرف کنید هم خودت هم شوهرت

یهدخورده شما گرمی بخور شوهرتم بهش چیزای مقوی بده

نخود میگن برای مرد عالیه

امیدوار باش خودت به خودت تلقین کنی که نمیشه روحیتو ببازی همه چیز تمومه

من و شوهرم جفتمون مشکل داشتیم ولی من خیلی امیدوار بودم بالینکه همه چیزو بخصوص نوار بهداشتیو فله ای میخریدم ولی به امید اینکه ماه بعد باردارم هر ماه یه بسته میگرفتم

حتی چند سری لباس بچه دیدم گفتم خوبه قیمتش مناسبه بگیرم واسه سیسمونی بذارم کنار

روزای تخمک گدازی حواستون باشه تو پریودت قرص لتروزول بگیر

بعد اقدام از جات بلند نشو تا نیم ساعت

رعایت کنی با روحیه خوب و از همه مهمتر توکل به خدا نذر برای آدمای فقیر نمازتو بخون حتما بچه دار میشی سریع

2706