2733
2734
نه بابا خیلیا همسرشونو حمایت میکنن پیشرفت کنه.ولی شوهرمن همش انگار میخواد وابسته اون باشم.منم نمیتون ...

شوهرای ما اونطورن

ولی عروسامونو از هرلحظی حمایت میکنیم تا مستقل شن بشینن رو سرمون

بخاطر همینااااا

نه خب خیلی چیزا دیگه هم بود موقعیت شغلی .خانواده  .ولی چشاش منو گرفت .هنوزم بعد هفت سال زندگی صبحا زودتر بیدار میشم تا چشماش وا کنه غش برم واسش

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چرا لباس داداششو پوشیده

اون موقع کارش جای دیگه بود عصر اومده به مامانش سر بزنه لباس خوب نپوشیده و نیاورده کهمثلا نیاد خاستگاری 

مادرش هم گوشش پیچونده چون وقت خرید نداشتن وقرار گزاشته بودیم 

لباس داداش چاقشو  داده بپوشه😂😂😂

بعد میگفت وقتی دیدمت گفت چه خریتی کردم عمرا اگه جواب مثبت بدن

بعد که رفتن هر روز زنگ میزد مامانم میگفت حاله جان شما کمک کنید😊

2731
اره من فقط گیر بکارتم . وگرن همه الان فکر می کنند من دخترم .  اصلا دوسش ندارم بخدا حتی ی ذره&n ...

خواهر خوبم بخاطراون قضیه یه عمرخودتوبدبخت نکن دلتوبزن به دریا تمومش کن شماخودت مهم ترازهرچیزی توی این دنیاهستید عزیزم.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
من ۲۰ اون۳۲ تو شرکت قطعات خوردو و مکانیکی ازین چیزا کار میکنه

عزیزجان ایشون12سال ازشمابزرگتره پس12سال بیشترخوش گذرونده حالاشمارو نمیزاره جونی بکنی چون فکرمیکنه قراره مثل خودش جونی کنید

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
وضع مالیش خوبه ولی بخدا من اصلا به این چیزا فکررررر نمیکنم

من میگم طرف تیلیاردر ولی وقتی بددل باشه دنیابرات قدیه ارزن ارزش نداره چه برسه به پول طرف چون واقعاعذابه

بخاطر پاکیش 

اخلاق خوب و مهربونیش

بخاطر اینکه خیلی دوسم داره و همه کار بخاطرم میکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738
2706