2737
2734
عنوان

عقد،عروسی در کرونا

965 بازدید | 13 پست

آقا چرا من انقدر بد شانسم ؟

هیچ مراسمی مثل شب یلدا و عیدی اینا هیچ خبری نبود تنها مراسمی که داشتم نامزدیم بود که خانوادم زحمتش و کشیدن و به بهترین نحو انجامش دادن.

حالا الان قرار بود عقد و عروسی و با هم بگیریم ولی نمیشه تو این کرونا منم آدمم دلم عروسی و جشن میخواد چرا انقدر من بدبخت و بدشانسم ؟؟؟؟

اصلا و ابدا هم وجدانم قبول نمیکنه مراسم بگیرم.

الان عموم و دایی مامانم فوت کردن . حتی دیگه عقد هم نمیتونم بکنم چهلم هم تموم بشه بعدش میشه محرم صفر.

دو ساله نامزدم خسته شدم یه شب نمیتونین با خیال راحت کنار هم باشیم واقعا دیگه نمیکشم توروخدا بگید منه بد بخت چی کار کنم‌؟؟؟؟؟؟؟

احساس میکنم همه اش تقصیر سق سیاه مامانمه روز نامزدیم میخواستن تاریخ عقد مشخص کنن نزاشت و گفت مردم پنج سال پنج سال نامزد میمونن اینم بمونه ....

فعلا عقد محضری برین ولی صبر کنید واسه عروسی

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۴ساله نامزدم بخدا الان تو ی تاپیک لباس عروس دیدم اشک تو چشام جمع شد من خیلی مشکلات دارم

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
2731
من ۴ساله نامزدم بخدا الان تو ی تاپیک لباس عروس دیدم اشک تو چشام جمع شد من خیلی مشکلات دارم

خیلی سخته درکت میکنم.... آدم نابود میشه . شما مشکلاتت چیه ؟ اگه دوست داری بگو

2738
خیلی سخته درکت میکنم.... آدم نابود میشه . شما مشکلاتت چیه ؟ اگه دوست داری بگو

خرج و مخارجم 

نامزدم راه دوره شده ۹ ماه ندیدمش

جهازمو بابام قبول نمیکنه بخره

خواهر کوچیکترم نامزده منتظره منه عروسی کنم

خونه ام آماده نیست

حق ندارم تنها بریم بیرون و......

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4573862/چله-کلیمیه-زیارت-عاشورا-حاجت-دارا-بیایین?page=34

عزیز شما میشه بیایین تو این تاپیک اعلام کنین که هر روز زیارت عاشورا رو میخونین یا نه من هر چی شمارو ریای میکنم حتی یه لایکم منو نمیکنی که دلم خوش بشه حداقل مبینی 😔