2726
عنوان

تا حالا شده کسی ببینی روی خوش زندگیو ندیده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم آجی تنها نیستی 😥😢

خدا جون من بنده خوبی نیستم اما تو خدایی خوبی هستی 😥میشه الان ک قلبم شکسته خودت خوبش کنی دستمو بگری   خیلی سخته به خدا هم بگی توروخدا💔💔💔💔💔اذیتم نکنید من کسی رو ندارم حالمو خوب کنه...... اگه میشه برام صلوت بفرستید 😔
2728
خیلی روزای پرفشاری گذروندم

خدایا به هممون آرامش بده..دیگه بسه سختیامون داره مارو نامیدمیکنه..به بزرگواری خودت حل کن مشکلاتمون رو😔😔

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

اره طرف اخرای ماه نه بارداری فهمید بچه ش ایست قلبی کرده..تمام..کلی سیسمونی و امید همه رفت...حتی سک بیمارستان هم اماده کرده بود😢

یکماه بعد مادرشوهرش سرطان گرفت تا نه ماه همش بستری و بیمارستان و ... اصلا نرسید عزاداری کنه واسه بچه ش...

مادر مرد و برادرشوهر تنها اوار شد خونشون..صبح تا شب با روسری و مانتو زندگی میکنه

خدا کمکش کنه شادی ببینه

اره طرف اخرای ماه نه بارداری فهمید بچه ش ایست قلبی کرده..تمام..کلی سیسمونی و امید همه رفت...حتی سک ب ...

آن شالا برادرشوهره دامادمیشه خدایه کوچولوی سالم تپل بهش میده یادش میره خداخیلی بزرگه

2706