2737
2734
عنوان

خیانت شوهرم

2730 بازدید | 108 پست

من ۸ ساله ازدواج کردم یه بچه ۴ساله دارم چند هفتس متوجه شدم شوهر بهم خیانت کرده خیلی حالم بده و نمیدونم باید چیکارکنم  من زندگی خیلی خوبی داشتم هنوزم باورم نمیشه شوهرم ضربه بدی بهم زدمن  چند سال دور از خانوادم زندگی میکنم ما شهر دیگه ایم اونا یه شهر دیگه من چون تنها بودم واولی فرزند رابطه خوبی با خانواده من داشتیم خواهر میومد میموند پیشم ک شهر غریب تنها نباشم هر چند ماه یکبار میومد یه هفته میموند و میرفت رابطه خوبی ام با شوهرم داشت تا اینکه چند هفته پیش ک من خونشون بودم وسط بحث های خواهری گفت شوهرت هیزه من اول گفتم شاید سرحرص اینجوری میگه بعد ک دعوا شدت گرفت و من پیگیر شدم گفت که اره دوساله شوهرت ب من دست میزنه و اذیتم میکنه بخاطر زندگی تو ساکت شدم دق کردم بزور بهم دست میزده هروقت تنها گیر میاورده منو یا یه لحظه من حواسم نمیشده دست میزده اخه من خیلی به شوهرم اعتماد داشتم و اونم خودشو خیلی پاک میدونست

به مناسبت میلاد امام رضا گروه بانوان ختم قران برای امام رضا به نیت حاجت روایی هر جزی که میخاید اعلام بدین تا اسمتون بنویسم و جز که انتخاب کردید بخونید واطلاع بدین  وقتش هم احتمال ۲ دو روز باشه

https://chat.whatsapp.com/HCMPiTp8myoGiZSjZeYBxB

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

،😢😢😢😢خدا حال دلتو خوب کنه

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدل کمکت کنه اینجا حرفی نزن فقط برو پیش مشاوره اینجا فقط حالت بدتر میشه خواهش میکنم حال خودتو بدتر نکن زنگ بزن 1480

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

البته بستگی ب اخلاق خواهرتم دارع خودت باید بفهمی در حدی ک دربارش مدونی بهش مخورع دروغ گفته باشه یا ن

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

الهی بمیرم برات😓😓ولی بنظرم خواهرت باید زودتر بهت میگفت یا وقتی اولین بار شوهرت بهش دست زد دادوبیداد میکرد ک ابروش بره نه که دوسال اون کار خودشو بکنه و خواهرت هیچی نگه اگه دعواتون نمیشد تاکی این موضوع پنهون میموند برات؟😑

خواهرت اگه میدید اینطوره باید رابطه رو باهات خیلی باهات کم میکرد

دقیقا

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫

خواهرت نباید میگفت این رفتارا تاسف داره واقعا. اینکه فکر و زندگی یه نفرو با دوتا حرف مسخره خورد کنی و از همه چیز ناامید از دشمنی کمتر نیست بنطر من....الان یه عده میان میگن خوب کرده گفته !

2706