2737
2734
عنوان

به خاطر یه حرفی که بهم زد اینقدر اعصابم خورده که نگو

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 122 پست
یه چیزی هست به اسم حیا وعفت که برای زن تعریف شده اما برای مرد نه .زن اگه اینجوری حرف بزنه ینی حیا وع ...

😏😏😏عجب مردبی غیرت ومیشه تحمل کرد؟کی گفته شماشایدبتونی تحمل کنی ولی بعضیانمیتونن بنظرم نه مردبی غیرت نه زن بی عفت هیچکدومونمیشه تحمل کرد

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
یعنی نمیدونستی قبل ازدواج اهل دوستی ورابطع بوده؟گفته آدم پاکی بودم؟🤔خداواس هیچکی نیاره خیلی بدم میا ...

با خودم تو رابطه بود گفت فقط با چندتا دختر اونم تلفنی ولی رابطه جنسی اصلا من به گذشته کسی کاری ندارم ولی غلط کرد میخواست همون اول بگه چه غلطا کرده نه الان. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا هیچ کدومش اصلا خوب نیست حیا واسه هر دو خوب زن با مرد مساویه وقتی اون اینو گفت منم گفتم منم خیلی ...

خب پس چی دارم میگم نباید میگفتی منم خیلی کارا کردم زن ناموس هست حریم مرد هست اشتباه کردی اینجوری گفتی خودتو بردی زیر سوال .

تا خدا با من است زمانه با من است .
2728
خب پس چی دارم میگم نباید میگفتی منم خیلی کارا کردم زن ناموس هست حریم مرد هست اشتباه کردی اینجوری گفت ...

اینو که گفت عصبی شدم یه بار دیگه هم پارسال گفته بود دقیق یادمه این اصلا حرف دهنشو نمی‌فهمه. 

2738
😏😏😏عجب مردبی غیرت ومیشه تحمل کرد؟کی گفته شماشایدبتونی تحمل کنی ولی بعضیانمیتونن بنظرم نه مردبی غی ...

گفتم شاید مرد بی غیرت رو بشه تحمل کرد 

خیلی هارو میبنیم که مردشون روشون هیچ غیرتی نداره و دارن زندگی میکنن ولی دیدی تاحالا زن بی حیا وبی عفت رو نگه دارن و زندگی کنن؟؟؟؟

اشتباه میکنی باور کن نتیجه خوبی نمیده رک و راست حرف بزنیدبگو از این لحن حرف زدنت خوشم نمیاد باعث شدی ...

حسابی تاوان کارشو پس میده تا یادش بمونه جواب خوبی و بدی چقدر متفاوته. و هر کاری یه تاوانی داره. 

اینو که گفت عصبی شدم یه بار دیگه هم پارسال گفته بود دقیق یادمه این اصلا حرف دهنشو نمی‌فهمه. 

اگه قبلا هم لینجوری حرف زده راهش قهر نیست باید جدی حرف بزنی باهاش و گوشمالی حسابی بدی قهر بدترین کاره 

بگو هرکاری تو کروی منم کردم🤣

گفتم منم خیلی کارا کردم گفت معلومه یعنی مشخصه معلومه من خرابم عین ننش حالا که دلش میخواد. من خرابم چرا منو گرفت بی غیرت حرومزاده 

گفتم منم خیلی کارا کردم گفت معلومه یعنی مشخصه معلومه من خرابم عین ننش حالا که دلش میخواد. من خرابم چ ...

ولش کن تو عصبانیت ی چیزی گفتید

شما هم تو جمع سر به سرش نزار 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
چقد زشت خیلی حرفش بد بوده بهش بگو وقتی اینجوری حرف میزنی حالم بدمیشه 

حتی ازش پرسیدم چی گفتی؟ چون باورم نمیشد بعد دوباره پررنگ تر تکرار کرد فلان کارو کردم اشغال انگار داره واسه رفقاش حرف میزنه نمی‌فهمه هیچ زنی نمیتونه این حرفارو تحمل کنه. 

2706