2726
عنوان

به خاطر یه حرفی که بهم زد اینقدر اعصابم خورده که نگو

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 122 پست

من یه چیز بگم اروم شی 

مردا رو چیزایی که عنوان میکنن که مثلا زن هاشون رو تحریک کنن و عصبی بشن اگه بی خیال بشی اصلا سمت اون کار نمیرن ولی اگه واکنش نشون بدی فک میکنن چه خبره و نقطه ضعفتو میگیرن دستشون بنظرم شماهم باید مثل بقیه خانوما واکنش نشون نمیدادی شوهرت فک کرده ضایع شده تو جمع و حرفاش از روی لج دراوردن تو بوده شک نکن .

تا خدا با من است زمانه با من است .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلیم مسخره اس مگه زنا از شوهر دوم و خیانت حرف میزنن و شوخی میکنن؟ ولی مردا فکر میکنن خیلی بانمکن

من خیلی تو جمع دیدم ک اینجوری حرف میزنن 

نمیدونم باید چی جوابشونو بدیم 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
سر سنگین شو تا خودش بیاد عذر خواهی، ولی خودتو نخور،  تغییر رفتار تو بفهمه متوجه میشه چه بد دهنی ...

از سر و سنگین شدن هم گذشته کامل قهر کردم باهاش هیچ کاری براش نمیکنم اخم کردم و اصلا باهاش حرف نمیزنم هر چرتی که گفت جوابشو نمیدم و تا هم میخواد باهام بحرفه و ماد بهم دس بزنه با حلت عصبی میگم هیچ حرفی باهات ندارم.یعنی یه هفته هم شده از پررو گی درش میارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

اه اه اه چ ب هرزگی افتخار هم میکنه انگار اورست فتح کرده بابا چهارتا هرزه خیابونی خودتو ب نجاست کشیدی دیگه زنا افتخار نداره والا حد شرعی داره

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
منم نمیدونم بعدش که من جیغ و داد کردم گفت حرف دلم نبود اما باورم نمیشه پارسالم حرف دوست و رفیق شد گف ...

اگه میکرد که نمیگفت 

تو دلش مونده 

اینقد که بقیه رو دیده و خودش نداشته 

بنظرم عقده شده براش 

از نظر من نداشته 

اینطوری گفته دل تو رو بشکنه 

تو فیلم بازی کن که باور کردی

سلام عزیزم خوبی؟  دیگه‌ تو تاپیک پس انداز نیومدی

سلام عزیزم اگع بگم با ترفندای تاپیک چقد پس انداز کردم باورت نمیشه 40 گرم طلا خریدم و فروختم یکمم مادر شوهرم کمک کرد خونه خریدیم. چقد با معرفتی خدایی❤

دوستای گلم میشه خواهش کنم برای خونه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین؟ با دوتا بچه خیلی عذاب میکشه.ممنون
منم نمیدونم بعدش که من جیغ و داد کردم گفت حرف دلم نبود اما باورم نمیشه پارسالم حرف دوست و رفیق شد گف ...

مثلا میخواد بگه من خیلی شاخ بودم و این حرفا

بهش بگو شعور و شخصیت داشته باش و موقعیت احتماعیتو ببر بالا به اونا افتخار کن

اه اه اه چ ب هرزگی افتخار هم میکنه انگار اورست فتح کرده بابا چهارتا هرزه خیابونی خودتو ب نحاست کشیدی ...

خب همین دیگه طوری میگه انگار افتخاره. شما هم جای من بودین سرد میشدین ازش؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706