2737
2734
عنوان

خیلی دوس دارم پول دار بشم 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 50 پست
منم اینجوری بودم کار پیدا کردم..

البته من علاقه ام ب استقلال زیاده کلا دوست دارم مستقل باشم حالا این ک استقلال مالیه

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی میدونه‌ک امکان داره طلا ارزون شه بازم یانه 😐

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728

یادمه رفتم آموزشیه سربازی گفتن نظام چرا نداره.سوال نکنین اینجا

الان فهمیدم این دنیا چرا نداره.سوال نکن چون جواب منطقی پیدا نمیکنی.

شاید باید از ژن یه بابای پولدار بودی

"""""شک تنها حقیقته"""""

این آرزوی اکثر ایرانی هاست، ولی با این شرایط هر چی تلاشم میکنی مثل دویدن رو تردمیله

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
پس یعنی تلاشی هم برای پولدار بودن نکردی 

اخه چکار کنم جز اینکه خرج نکنم تو خونه شوهرمم نمی ذاره برم سر کار 

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
2738
یادمه رفتم آموزشیه سربازی گفتن نظام چرا نداره.سوال نکنین اینجا الان فهمیدم این دنیا چرا نداره.سوال ...

از پول دار بودن منظورم بر طرف کردن نیاز های اولیه زندگیمه وگرنه پول اضافه‌بخوره تو سرم‌

دوستانی که اسم کاربریم رو می پرسین هرچی زدم گفت تکراری لیوه رو زدم‌ ثبت شد ....لیوه یعنی دیوانه 
اخه چکار کنم جز اینکه خرج نکنم تو خونه شوهرمم نمی ذاره برم سر کار 

منظورم این بود که ادامهی تحصیل ندادید و اگر که الان مدرک دکترا داشتید هیچکس نمی تونست جلوی سر کار رفتن شما رو بگیره ♥️

منم دوس دارم همه فكرم درگيره به نظرتون طلا ارزون ميشه؟

ن فک نکنم بشه هم زیر ۷۰۰تومن‌نمیاد 

از پول دار بودن منظورم بر طرف کردن نیاز های اولیه زندگیمه وگرنه پول اضافه‌بخوره تو سرم‌

هرچی خواهر .من یه روزی مثل تو بودم. الان وضعم بد نیست.کارمند شدم.ولی باز احساس میکنم اونجوری که باید بلد نیستم خوش بگذرونم.انگاری یه چیزی داره اذیتم میکنه

"""""شک تنها حقیقته"""""
منظورم این بود که ادامهی تحصیل ندادید و اگر که الان مدرک دکترا داشتید هیچکس نمی تونست جلوی سر کار رف ...

شرایط نداشتم بخدا چه خونه بابلم چه خونه شوهر 

هرچی خواهر .من یه روزی مثل تو بودم. الان وضعم بد نیست.کارمند شدم.ولی باز احساس میکنم اونجوری که باید ...

چی بگم ولا با این گرونی رسما کم اوردیم 

منظورم این بود که ادامهی تحصیل ندادید و اگر که الان مدرک دکترا داشتید هیچکس نمی تونست جلوی سر کار رف ...

ادامه تحصیل نمیتونه دلیل پولدار شدن باشه

هنر و حرفه ی چیزی 

اونم ب سختی

2706