2733
2734
عنوان

تا حالا از در رفتگی ناف چیزی شنیدید🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2686 بازدید | 36 پست
درد زیر شکم وکمر وتکرر ادرار داری  اگه ایناست نافت افتاده

درد نیست حس پری و سنگینی دور ناف هم یفت شده

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درد نیست حس پری و سنگینی دور ناف هم یفت شده

اره  خودشه اگه حس سنگینی ودرد پریودی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
   اسمشه ویه اصطلاحه واقعی که در نمیره

میدونم

ولی مریض حالش بود بوداا

ما گفتیم اپاندیس،دستش از رو نافش برمیداشت هوار میکشید

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
وااای من همیشه نافم میفته

چکارش میکنی؟

راست میگن انگشت میکنن تو ناف؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

علایم دل درد شدید ناشتا ور میدارن از پشت هم میشه اول ماساژ پشت بعد دو دستی پوست پشتو محکم میکش صدا میده سه روز پشت سر هم بکنید دیگه نمی افته مادر شوهرم ور میداشت 

چکارش میکنی؟ راست میگن انگشت میکنن تو ناف؟

دست میزاری رو جایی ک درد داره کم کم ناف میاد سر جاش ..البتع درد داره من با یه روش دیگه نافمو میارم سر جاش ...چن تا کبریت میزارم تو یه پیاز سیب و.. می زارم رو نافم بعد ک روشنش میکنم میای مثلا جای شیر خشک رو میزارم روش بعد باعث میشه آتیش خاموش بشه و شکمم جمع یشه تو شیر خشک بعد نافم میاد سر جاش

❤️کاربری دست سه نفره❤️
2706