2726
عنوان

ینی مبتلا شدم ؟

326 بازدید | 38 پست

بچه ها من سردرد دارم با احساس گرفتگی گلو 

احساس میکنم تو گلوم خلط داره 

ینی کرونا گرفتم؟

جایی هست تو وجود من ،که جز تو هیچکی نمیتونه اونو پر کنه

من یک ماهه گلوم درد میکنه احساس میکنم یه توپ پینگ پونگ توش گیر کرده وقتی عصبانی میشم بدتر میشه,از خونه هم بیرون نمیرم اصلا😢

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یک ماهه گلوم درد میکنه احساس میکنم یه توپ پینگ پونگ توش گیر کرده وقتی عصبانی میشم بدتر میشه,از خو ...

همش استرسه همش وقتی هم میخوای غذا قورت بدی انگار از وسط سیم خار دار داره رد میشه نه؟

منم یه مدت اینجوری بودم

همش استرسه همش وقتی هم میخوای غذا قورت بدی انگار از وسط سیم خار دار داره رد میشه نه؟ منم یه مدت این ...

آره دقیقا.....حال روحیم خیلی خراب شده همش توهم دارم....میترسم برم دکتر میگن هر کی میگه گلوم درد میکنه میفرستن تست...آدم میترسه بره اون مراکز بدتر کرونا رو بگیره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
چرا ولی چون مترو و اتوبوس و قطار رفت و آمدم زیاده  میترسم

نگران نباش عزیزم انشالله که نیست رعایتم‌میکنی درصدش خیلی کمه

حتما از ماسک و شیلد استفاده کن جور بقیه رو هم ما باید بکشیم دیگه وقتی کسی رعایت نمیکنه شما دوبرابر رعایت کن

بچه ها منم خیلی میترسم همش استرس دارم نع بخاطر خودم بخاطر بچه هام😢خدا خودش بهمون رحم کنه تازه این نوع جدیدش ک تو چین کشف شده سرایتش زودتره میگن😢

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
2706