2726

همش ناله 

ناراحتی 

تا وارد خونه میشه فقط ناراحتی 

7ماه ماشین ثبت نام کرده تاخیر داشته 

پدرمونو در اورده 

10 روزم هست برای سردرد ناله میکنه

این مشکلاتم نباشه میشنه غیبت برادراشو میکنه 

نه تفریحی نه رفت و امدی 

با ایمکه 18سالمه ولی اندازه یه زن 40ساله پرم 

خستم 

چیکار کنم؟

دلمم نمیاد ناراحتش کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا برو خداتو شکر کن رو‌مخه شخصه خوده تو اسکی نمیره باز راجبه چیزایه دیگه غرمیزنه

اونیکیا چیزام عادته همه مرداس غر بزنن هممممش

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
درسته من طاقت نبودشو ندارم  ولی منم ادمم  چقدر ناراحتی اخه تو اوج نوجونی همش غم  م ...

اره عزیزم..ولی بابایه دیگه باباها اینجورین...ناراحتش نکن بخدا پشیمون میشی باباها زود شکسته پیر میشن قدرشو بدون

سعی کن زیاد باهاش حرف بزنی و محبت کنی. همه با محبت اروم میشن و  رفتارشون درست میشه

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                
سعی کن زیاد باهاش حرف بزنی و محبت کنی. همه با محبت اروم میشن و  رفتارشون درست میشه

دیگه چقد سه تایی پیشش میشینم باهاش با محبت حرف میزنیم کاراشو انجام میدم

ولی نه درس نمیشه

دیگه چقد سه تایی پیشش میشینم باهاش با محبت حرف میزنیم کاراشو انجام میدم ولی نه درس نمیشه

پدرا همیشه فشار و سختی زیادی تحمل میکنن مخصوصا این روزا.درسته سنت کمه ولی سعی کن بیشتر درکش کنی .

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!