2733
2734

دیروز عصر خواهرشوهرم اومد خونمون بعد بارداره به گفته خودش تازه یک ماهشه فقط 6 روز از وقت پریودیش گذشته به همه هم گفته بارداره 

بعد دیروز که آومد من شربت پرتقال و شیرینی و میوه آوردم براش گفتم بخور بارداری زن حامله دلش همه چی میخواد اونم خورد حالا امروز لکه بینی داشته 😭 مادرشوهرم زنگ زد هرچی فحش و حرف زد گفت تو بدت میاد دختر من بارداره دیروز اومده خونه تو چیزی ریختی تو شربت دادی خورده که بچه اش سقط شه😭😭گفتم مادرجون نگو این حرفو من چرا باید این کار رو کنم میگه نه تو از منو دخترهام بدت میاد معصومه میگه هیچی نخورده جز آون شربت و میوه ای که خونه تو خورده بعد از آون اینطوری شده 😭آخه چرا این حرفو میزنه 

میگه دعا کن بلایی سر بچه اش نیاد نمیزارم تو اون خونه بمونی😭😭😭😭😭😭

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4635480/بفرمایید-نذری

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسم الله😐😐😐😐😐

شوهرت چیگفت؟؟

خدا نگذره از این ادما

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

پشت تلفن میگفتی پس دیگه خونه من نیاین ایندفه با سیانور ازتون پذیرایی میکنم😊

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2706