2733
2734
عنوان

اسم شوهرتون چی دوست داشتین باشه و چی شد؟!؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2201 بازدید | 159 پست
اسم شوهرم یه چیزی شده، که تو خوابم نمیدیدم، و نمیتونم بگم، چون کلا ۱۰ نفر تو ایران با این اسم ثبت هس ...

جمال؟

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااا قبل اینکه وارد تاپیکت بشم فکر کردم دیدم دوست داشتم آرش بود اسمش اومدم دیدم تو هم نوشتی آرش😀

وای عزیزممممم

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2731
جمال؟

نه خیلییی قشنگه اسمش، خیییلللیییی فوق العاده هست😊👌

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2738
نه خیلییی قشنگه اسمش، خیییلللیییی فوق العاده هست😊👌

سورنا؟

چیزی فک نمیکردم ولی پارسا دوست داشتم

حس نمیکنی یکم بچه ک ی و  ن ی ه اسمش ب عنوان شوهر😂😂😂😂😂

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
نه بگو اسم یه چیز سلیقه ای هست 

والله ننه باباش که خودشون گذاشتن الان شونه خالی میکنن ولی خط و نشون میکشن که اگه اسمت رو عوض کنی ما عاق میکنیم و فلان، یعنی حتی تو سلیقه انتخاب کنندگانش هم نیست😁

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

همیشه تو رویاهام سعید بود ولی آرش شد

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
اسم شوهرم یه چیزی شده، که تو خوابم نمیدیدم، و نمیتونم بگم، چون کلا ۱۰ نفر تو ایران با این اسم ثبت هس ...

بگووووووووو

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
2706